Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés, amikor megmozdul...

Milyen érzés, amikor megmozdul a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap olyan kis kaparászós érzést éreztem a köldökömtől kicsit jobbra. Most pedig mintha a "szél" csikarná a hasam, de nem jön semmi. Aztán most hirtelen elmúlt. Ez a baba lehet vagy csak bebeszélem magamnak? 18. hétben járok.
2011. máj. 8. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a baba. Az elején azt hiszed a beleid, de mégse :) Lehet már régebben is érezted, csak ne gondoltad hogy Ő az.
2011. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából azért is nehéz különbséget tennem, mert eléggé puffadós vagyok, amióta terhes vagyok.
2011. máj. 8. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem hogy a szél szívat, de vártam pár napot és minden nap éreztem, ebből tudtam, hogy a baba. Kicsit kellemetlenül éreztem magam, hogy nem vettem egyből észre, de rájöttem, hogy más is volt már így. Később majd sokkal jobb lesz, hidd el. Most 31 hetes vagyok és nem győzöm csodálni a pocakom, ahogy hullámzik. IMÁDOM:)
2011. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen ,először ilyen rezgés, meg mintha a szél mocorogna a hasadban. utána meg már mikor jobban érzed olyasmi, mintha itt ott belül spontán izomrángás lenne. aztán meg mikor még jobban, akkor olyan mintha rugdalnának belülről, mint ahogy valójában teszik is. :)
2011. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!