Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamák hogy vagytok...

33 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt a nagy meleget?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 16:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok,nagyjából mkinden ok,csak 1 hete kb elkezdtem vizesedni,de annyira,hogy a bokacsontom már nem is látszik..csomagotok összeállt már?babaszoba?
2011. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mi is jól vagyunk,bár most már kevesebbet mocorog a kevés hely miatt.A lábaim nekem is kb egy hete vizesednek, és sajna nem sok minden segít rajtuk. A baba szoba és a kis trónörökös ruhái is készen állnak már, mivel elég nagy baba lesz, és valószínűleg előbb érkezik. és ti hogy álltok az apró holmikkal?
2011. máj. 25. 17:06
 3/20 anonim ***** válasza:
sziasztok!én is 33 hetes vagyok,első kisbabámat várom és kisfiam lesz.pont ma voltam ultrahangon,minden rendben van.én nagyon jól viselem a terhességet,az elején sem volt semmi bajom.még csak nem is vizesedem.egy picit fáradtabb vagyok mostanában lehet a meleg miatt.én még a meleget is jól bírom és most pünkösdkor még kirándulni is megyek 2 napra.:)a védőnő szerint egy kicsit lejjebb van a pocakom.nektek is lejjebb ment?eddig csak 5 kilót híztam pedig szerettem volna vagy 10-et.a kisfiamnak a cuccai már megvannak és a kórházi csomagom is félig össze van rakva.a méhszájam még zárt és 3 hét múlva kell legközelebb mennem nstre.nektek milyen időközönként kell dokihoz menni?hol fogtok szülni?mennyit híztatok?
2011. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én nem igazán viselem jól ezt a meleget, de nem panaszkodom, hisz minden rendben a babánál és ez a lényeg. Egyetlen dolog, amit orvosolnom kell a vizesedés. Most próbálom a Schüssler sót, remélem beválik.


Most vasalom a baba ruháit:), holnap az én cuccaimat és összepakolom a kórházi cuccot.

Szeretnék a 38. héten szülni (a baba elég jól fejlett, szal nem gond), túlvinni egyáltalán ne szeretném!!


És várom már a szülést nagyon! Kíváncsi vagyok, mi hogy fog történni, és persze a nagy találkozásra is!!!:)

2011. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én a jövő héten megyek még egy utolsó vérvételre, aztán meg az orvoshoz.Most már 2hetente kell majd vizsgálatra járnunk, aztán kezdődik az NST is.én elég vékonyka voltam az elején, most tartok kb. 10 kg- nál. De a védőnőm már így is zaklatt, hogy sokat szedtem fel.
2011. máj. 25. 20:18
 6/20 A kérdező kommentje:
Mi is kisfiút várunk.Győrben szülök majd. és ti hol szültök? mennyire féltek?apás szülés lesz valakinél? én most már nem félek, majd talán akkor ha ott leszünk.
2011. máj. 25. 20:20
 7/20 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 32 hetes. Még a héten dolgozom, aztán a jövőhéten nekiállok a nagy készülődésnek. Nincs még semmi összerakva meg kimosva... Súlyban +12kg-nál járok, de remélem 15 fölé nem megyek. Szerencsére vizesedésnek még semmi jele csak sajnos nagyon sokat keményedek...pihennem kéne...Még nem kéne kijönnie, de remélem a 40. hetet nem kell megvárnom :) Első babánk, úgyhogy várjuk már nagyon!
2011. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia!én a 17:55ös vagyok.én mátészalkán fogok szülni.egyáltalán nem félek én sem a szüléstől.sőt én is nagyon várom.eddig úgy van hogy nem apás szülés lesz,mert a párom nem szeretne bejönni én pedig nem erőltetem.édesanyám fog bejönni velem a szülőszobára.van pocakos képetek?
2011. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi is az első babánkat várjuk és kislány lesz!:-)Nagyon várjuk már az érkezését de egyben bízunk is abban,hogy a kellő ideig bent marad mert nekem sajnos a 28.héten már nyitva volt 1 ujjnyira a külső-belső méhszáj.Baba ruhák készen vannak,kimosva kivasalva,szobája,hogy őszinte legyek nincs még kész de a következő az lesz a sorban.Az én kórházi csomagom félig kész tanúlva a hibámból azt már összeraktam,baba holmiját a napokban készítem össze.Eddig 7kg-t híztam sőt most még valamennyit fogytam is mert sajnos kijött a terhességi cukor ami miatt diétázni kell.A meleget nem viselem a legjobban de nem is olyan vészes,de a lábaim nekem is elkezdtek vízesedni.Mi apás szülést szeretnénk és Pesten a Barossban fogunk szülni!

Én nagyon élvezem a terhességet leszámítva ezeket az apró problémákat mint pl vizesedés...

Mindenkinek további Boldog Babavárást Kívánok!:-)

2011. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia mátészalkai!:) Én Fehérgyarmaton fogok szülni, ugyanannyi idős vagyok, mint te (33 hét:) és nekem is kisfiam lesz!:)


Nekünk apás szülés lesz, amit igazából nem akartunk (mert a kitolásnál nem szeretném, ha bent lenne a párom), de muszáj, hogy meglegyen a papírunk erről, mert a vajúdásnál nagyon rossz lenne egyedül, így viszont ott lehet velem. Max. amikor akar kimegy. Meg tud nekem hozni egy pohár vizet, zsebkendőt, akármit, amik ilyenkor nagy dolgok, ha nincs :)

2011. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!