Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamáknál nem látszik...

Duci kismamáknál nem látszik a terhesség?

Figyelt kérdés
Rajtam legalábbis nem nagyon.Most vagyok a7és fél hónapos, de még mindig alig lehet látni.Igaz sokat is híztam:(
2011. máj. 31. 06:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szia.a pocak mérete mindenkinél más.alkattól függ akin nagyon sok a felesleg annak nem annyira látszik hogy baba van a pocakban.én elég vékony testalkatú vagyok de mivel nagyon keveset híztam így nekem sem tűnik fel annyira hogy terhes vagyok.most 34 hetes vagyok és eddig csak 4és fél kilót híztam.én is nagy pocakról álmodtam hogy mindenki észre vegye hogy baba van a pocakban,de már nem érdekel. a lényeg hogy a baba szépen fejlődjön.minden ember más.
2011. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!