Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sok a baktérium a vizeletem...

Ha sok a baktérium a vizeletemben akkor az a gombásodásra utal? Vagy mástól is lehet? 24 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. febr. 22. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy gombás vagy más fertőzés az oka. Nekem is volt, a doki felírt hüvelytablettát és rendbe jött.

19 hetes kismama

2008. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vizeletedben van, akkor nem hinném, hogy gomba, inkább hugyuti fertőzés. Ezért szerintem nem hüvelykup kellene, hanem valami urológia megoldás. Baj biztos nem lesz , ne félj, a doki tudja mit írhat fel neked. Lehet felfáztál, vagy elkaptál valami bacit, de ne okold magad, bármitől lehet..
2008. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is sok, 1000 helyett kb. 7000-8000. Ez így volt az első terhességemnél, bár kaptam rá gyógyszert, de nem segített. Úgy volt, hogy a terhesség és szoptatás után majd kikezeljük, de hamar jött az újabb baba. Egészséges kislányt szültem, szerintem most sem semmi probléma. Ne aggódj, ha csak most derült ki nálad, akkor még az is lehet, hogy nem volt elég steril a leadott vizeleted, vagy az üveg nem volt tiszta, de ha nincs panaszod, akkor nem gond a babának. Neked is valami gyulladás miatt lehet a dolog szerintem. Gratulálok a babához! 14 hetes kismama

2008. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Húgyúti fertőzésed van, a gomba az teljesen más! sajnos a terhességben nagyon gyakori, mert az immunrendszerünk legyengül. Szinte mindig a saját bélflóránkból szedjük össze az anatómiai közelség miatt. Ha kikezelték neked, akkor ügyelj arra, hogy minden nagy dolog után mosakodj meg alaposan, tudom, hogy macerás, de nagyon sokat számít, én legalábbis, rendszeres antibiotikum szedő voltam, féltem is, hogy mi lesz ha terhes leszek, de valahogy nekem a terhességem kiölte belőlem őket, azóta pedig nagyon odafigyelek. ha megpusztulok annyira nincs kedvem megcsinálni a dolgot, akkor is magamra erőltetem.............remélem így is marad a szülésig---mármint, hogy rendben vagyok. plusz a másik oka amitől a nők összeszedik az a férjecske, mert nekik semmilyen panaszt nem okoz, így ha esetleg védekezés nélkül vagytok együtt, szerintem a továbbiakban, ha éltek még nemi életet akkor csak óvszerrel tegyétek....,megspórolsz egy pár antibiotikumot a kicsitől, no meg magadtól. Én speciál a férjemtől szedtem össze, szegénynek semmilyen tünete nem volt, akkor az urológusom őt is megvizsgálta, azóta kikezelték. Ja a kórokozó egyébként egy banális a bélflórában élő E. coli, vagy Enterococcus fecalis névre hallgat.

Gyógyulj meg mihamarabb!!!

2008. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia!én 28 hetes terhes vagyok és múlthéten nagyon sok genny volt a vizeletembe!kaptam rá gyógyszert!terhesen nem szívesen használom azokat.hallottam hogy a biovörösáfonyalé nagyon az ilyen fertőzések kezelésére és csak természetes anyag van benne.napi 0,5 dl!próbáld ki.
2008. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat,nagyon rendik vagytok és kicsit meg is nyugodtam.Hétfőn megyek a dokimhoz,remélem minden oké.Mindenkinek boldog babavárást!
2008. febr. 22. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!