Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizeletemben baktérium van....

A vizeletemben baktérium van. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
A védőnő teljesen megijesztett, viszont az orvosom azt mondta, hogy természetes hogy van baktérium a vizeletemben.
2009. nov. 7. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hu, de jó, hogy feltetted a kédést! Nekem a taromány 0-500 közt van és 1100 az értékem. Neked is így mérik? Doki nem látott, de a védőnői teszt nem mutatta. Orvos ismerős azt mondta, hogy meg kell ismételni és ha akkor is magasabb és panaszt okoz akkor antibiotikummal kezelni kell. De megijedni semmiképpen nem szabad.
2009. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem úgy van feltüntetve, hogy 30-40 laphámsejt.

A védőnői teszt nekem sem mutat semmit, panaszom sincs. De azért mégis aggódok egy kicsit.

2009. nov. 7. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Baj nem lesz, de nem jó ha elhatalmasodik... Ezért kell vizeletet és vérképet csináltatni. :)
2009. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hivatalosan már nincs 3 hetem, szóval addig nem hinném hogy elhatalmasodna:) Legalább is bizok benne.

De köszi a megnyugtatást!:)

2009. nov. 7. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
:D jaj de jó, akkor kibújik hamarosan. :) Én még csak 12 hetes vagyok. Csak azzal az értékkel volt baj a teljes vérkép vizeletben. Jó egészséget Nektek!
2009. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hamar a végén leszel Te is a babáddal! Nektek is jó egészséget! :)
2009. nov. 7. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem 2900 felett volt, antibiotikumot adott a háziorvos, egy hétre rá 12600 felettre nőtt, a nőgyógyász meg azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, mert akármenniyre is 10mp-en belül került a kémcsőbe a vizelet fürdés után, az akkor sem katéterrel lett levéve, és nem steril, ne foglalkozzak vele. panaszom nem volt se előtte se utána, csak az eredmények voltak horrorisztikusak
2009. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt baktérium a vizeletembe olyankor baktériumtenyésztésre küldték és a megfelelő gyógyszert irták rá!
2009. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt baci a vizeletemben, én antibiotikumot kaptam rá. NEm tudom, hogy mennyire nornális, hogy van baci a vizeletben, én azt olvastam a neten, hogy a kezeletlen húgyúti fertőzés koraszülést okozhat. Most megnéztem a korábbi leletem, a vizelet leukocyta volt 100, míg a vizelet erytrocyta 50. Mondjuk nekem voltak felfázós panaszaim is, azóta viszont minden rendben. Tehát nem tudom, hogy mi helyes eljárás, de én nem bánom, hogy kaptam rá gyógyszert.
2009. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!