Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mindeki el hazaselete...

Terhesen mindeki el hazaseletet parjaval?

Figyelt kérdés
5hetes terhes vagyok de en most hogy tudom nem merek eggyutt lenni a parommal,mert ezelott 3 evvel elso terhessegemnel egyutt voltunk es elkezdtem pecsetelni szerencsere akkor elamadta verzes es megyszuletet a kisfiam,most megint terhes vagyok es felek h.megismetlodik.
2011. jún. 27. 00:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek,de meg most is tanacstalan vagyok,ugyanis tegnap egyutt voltunk es faj a hasam.Orvosnal meg nem voltam de azzal sem leszek elorebb mert kulfoldon elunk es itt nem vizsgalnak meg csak uh.val,szoval hogy nyitott mehaszaj v.ilyesmi nemfogom tudni mint az elozo terhessegnel sem.itt csak has nyomkodasbol es max 3szor uh.ennyi a terhes vizsgalat.
2011. jún. 27. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!