Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki más nemű babát "várt"...

Aki más nemű babát "várt" mint ami végül lett, mikorra békélt meg a születendő babus nemével?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van-e ilyen?
2011. aug. 8. 21:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

22:32-es vagyok


A kukásautóban valóban van valami!!!! Mi minden pénteken azért kelünk óramű pontosan 7:30-kor, hogy megnézzük a kukásautót. A fiúk akik rajta vannak már nevetve integetnek nekünk!

Unokatesó is imádja!Mindkét gyerkőc azt kapott Karácsonyra ajándékba és pont ez az a játék amihez senki nem nyúlhat. Minden máshoz igen, de a kukásautóikhoz NEM!!!

Csak azt tudnám, így felnőtt ésszel, hogy miért is ilyen imádható. Hisz az igazi nem színes, nem ad ki érdekes hangokat, nem fura az alakja.....Na mindegy a kicsik IMÁDJÁK!!! :D

2011. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Már nem érzem magam egy utolsó sepredéknek, aki nem is érdemel az élettől semmit, de legfőképp gyereket nem! Lelket öntöttetek belém.

Hááát kukásautó, és íjászat... egyelőre a finom kis rajzocskákban, virágokban, babákban, gyurmafigurákban, rózsaszín csodavilágban élek, de mindent megteszek, hogy kékbe boruljon az agyam.... :-) tényleg sokat segít az, hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel. Egyszerűen viszolygok magamtól, de akkor talán lehet ez természetes is, nagyon várom, hogy tudjak azonosulni az általatok leírtakkal. Hálásan köszönöm még egyszer!!!!!!!!

2011. aug. 8. 22:46
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne aggódj hamar megbékélsz a helyzettel.Amikor a kisfiúnkat vártuk,első baba, úgy voltam vele, hogy mindegy csak egészséges legyen, de első gyereknek inkább lányt szerettem volna.Másodiknak kisfiút.Abból az indokból, hogy a lány majd anyáskodik a kissebb felett.Nekem 8évvel öregebb bátyám van,és saját tapasztalatból szerettem volna.

19.héten kiderült, hogy kisfiú, elfogadtam a dolgot.De anyukám nagyon meglepődött, lányt várt.4d-ig bízott benne, hogy hátha tévedtek.NEM. Elmondom anyukám imádja, a kicsi is őt.Nem cserélné el egy lányra.Bár abban ugyan reménykedik, hogy hugink lesz.Már most felkészítettem, hogy ebbe ne bízzon, így nem éri csalódás.

Gratulálok!Boldog babavárást!Nem vagy borzasztó, csak kicsit csalódott.

2011. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
22:51 vagyok.Persze én is imádom!Teljesen a tükörképem, kis szöszi, kék szemű,fehérbőrű 2éves nagyfiú,akit mindenki lánynak néz, de én kikérem magamnak, hogy kisfiú!:)Nem cserélném el 1000 lányra sem.Én gyereknek is inkább autókkal játszottam,fiúkkal bicóztam, stb..
2011. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
:-)
2011. aug. 8. 23:04
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
ehhez már csak annyit fűznék hozzá,hogyha kipihened magad,másképp fest a világ. Én fiút várok ismét,és bár kipróbáltam volna magam lányos anyaként, fiúkkal sokkal könnyebb. Ráadásul szinte szerelmesek az anyjukba, állati édes ahogy udvarol.
2011. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
30%

Úristen, mindenki fiút vár???? :O Igaza van anyukámnak, azt mondta mostanában csak fiúk születnek, nekem is három ismerősöm vár gyereket, mind a három fiú...


Bocs az offért, de rengeteg a fiú!

2011. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Én lányt vártam, lassan egy hónapja tudjuk,hogy fiú! Kb. két napig voltam kicsit csalódott, aztán gyorsan ráállt az agyam,hogy oké fiú lesz!:)) Azóta, mintha mindig is Őt vártam volna!
2011. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne legyen lelkiismeret furdalásod!


Az első babámnál NAGYON fiút akartam és az is lett nagy-nagy örömünkre :)

A kicsi 5 hónapos volt amikor már újra babát vártam. (tervezett baba)

Akkor meg voltam győződve róla, hogy csakis lány lehet.

Kiderült, hogy Ő is fiú. Szégyenlem, de akkor sokat sírtam, nem tudtam lefogadni :( :(

Megszületett és még akkor sem volt minden 100%-os :(

Aztán kb. 1 hét kellett, hogy ráhangolódjak az érzésre: nekem 2 FIAM van.

Akkor jött a büszkeség érzése :)

Nagyon imádom a második Fiamat is, el nem cserélném egy lányra!

Most várom a 3. babát és TUDTAM, hogy FIÚ lesz.

Igazam lett. Nemsokára megszületik és a világ legbüszkébb szülei vagyunk 3 Fiúval :)


Sokan "szörnyölködnek" és sajnálkoznak, de mi nagyon boldogok vagyunk :)

Mindig az Aspirin-es reklám jut az eszembe, hogy a 3 fiú körül üli az asztalt :)


Szóval csak le akartam írni Neked: nem vagy/voltál/leszel egyedül ezzel az érzéssel, de hidd el elmúlik!


A kisfiú nagyon anyásak, nekem elhiheted! :)

Ők az én kis szerelmeim :)


Egy 2 és egy 3 éves "nagyfiú" és egy pocaklakó kisfiú anyukája :)

2011. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

lefogadni--elfogadni

szörnyölködni--szörnyülködni


Bocsi...elgépeltem :)

2011. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!