Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki más nemű babát "várt"...

Aki más nemű babát "várt" mint ami végül lett, mikorra békélt meg a születendő babus nemével?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van-e ilyen?
2011. aug. 8. 21:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt érzem... Pedig nekem is van már egy kislányom, de nagy csalódás volt hogy most fiú lesz. Már egy hónapja tudom, de csak nagyon lassan, fokozatosan tudok megbékélni a gondolattal. Világ életemben csak a lány-babákat tartottam aranyosnak, talán ez a baj. A fiú ruháktól is idegenkedem, akár milyen divatosak, egyik sem szép. Barátnőm sokat segít "feldolgozni", ő meg van őrülve egy fiú babáért, de a második is lány lett.
2011. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
az első gyermekemnél el sme tudtam mást képzelni, csak hogy fiú lesz. Az is lett. Most újra terhesen kíváncsi voltam egy kislányra, de úgy éreztem, kisfiút talán egy picivel jobban szeretnék. Kb. 4 hete mondta a doki, hogy kislánynak látja, ott az orvosnál csak elhúztam a számat, hogy jó, de itthon bizony beletelt pár napba, mire megszoktam a gondolatot. Azóta kézzel-lábbal venném a rózsaszín cuccokat, de az újabb uh-t még megvárom, nem nőtt-e azóta fütyije, mert nme állította a doki a nemét elég nagy meggyőződéssel:)
2011. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én mindig azt gondoltam,legalább 1 lányom lesz. Mikor terhes lettem az elsővel,mégis azt éreztem:fiú.Az is lett. A 2. babánkat sajnos elvesztettük a 20. héten.A 3.-nál örültem,hogy egészséges,és...a 24.héten kiderült szintén fiú. Imádom őket,nem adnám a világ minden kincséért sem,de azt kell mondjam,még mindig sajog a szívem egy kislányért. Bolondulok az édes kislány ruhákért!Ráadásul a kisfiam után 4 hónappal a sógornőmnek kislánya lett. Bevallom,irigykedtem. Ha tehetném,vállalnék még 1 terhességet,úgy érzem,nem teljes így az életem. Nem panaszkodni akarok,2 gyönyörű,vagány,egészséges fiam van. A 2.baba után megismerkedtem jópár nővel,akinek többször is volt vetélése.Szerencsés vagyok,hogy gyorsan jött a 3.babánk.Ki tudja,nekem talán kisfiús anyának kell lennem...Nem gondolom,hogy rossz anya lennék azért,mert szeretnék kislányt.Sírni sosem sírtam a fiúk miatt,de nekem megmaradt ez az érzés,hogy jó lenne egy csajszi.
2011. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát Victoria Beckham-nek is 4x-re lett lánya, nem? Vagy 3x-ra?
2011. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasd el. A kérdező kommentjét 12:26

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2011. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a további hozzászólásokat is! Elutaztunk egy hétre, ezért reagálok ilyen későn. Elolvastam az utolsó válaszoló által belinkelt választ, hááát megdöbbentem. :-)

Ez alatt az egy hét alatt azért javult a helyzet, megbékéltem. Elkezdtem figyelni a kisfiúkra, és kezdek talán azonosulni a helyzettel. Azért van még feladatom ezzel kapcsolatban, mert ritkán még eszembe jut, hogy mi lett volna ha, de szerencsére tényleg egyre ritkábban. Végül is egészséges legyen, aztán a többi mindegy! Jó pihentést Nektek!

2011. aug. 16. 21:17
 27/27 anonim ***** válasza:
60%
Jó ráhangolódást!
2011. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!