Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anti-M ellenanyag termelést...

Anti-M ellenanyag termelést találtak a véremben, tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
19 hetes kismama vagyok,ez volt a leletemben,anti-M titer 1:2,a dokim szerint,már minden hülyeséget néznek,a védőnőm nem is hallott még ilyenről,kicsit aggódom
2011. aug. 13. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én is rh negatív vagyok, nekem a terhesség alatt nem volt semmi baj. A szülés után kaptam szurit, ami a 2. babát megvédi, mert általában nála jelentkezik a baj, az elsőnél nem szokott.

2011. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Második gyerek,az elsőnél nem volt semmi,mert ő is negatív.Most sem ezzel van probléma,hanem az anti-M eddig ezt állítólag nem is nézték.
2011. aug. 13. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Anti K és E ellenanyagos vagyok. Az első babával rendben volt minden. Most vele is rendben van minden (20 hetes kismama vagyok). Szinte havonta ellenőrzik az ellenanyag szintet. Folyton találnak ellenanyag termelést is. Én kaptam a szülésnél is és a várandósság elején (vérzés miatt) Anti-D-t és az rendben tartja a dolgokat. Remélem. A papírjaimon meg az látszik, hogy K és E antiallergénes transzfúziót javasolnak, ha szükség lesz rá.

Szóval bizakodom, hogy nem is lesz semmi baj a jövőben sem.

2011. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is 20 hetes terhes vagyok és második gyerek,neked magas volt az ellenanyag termelés? az első gyerek is negatív lett, mint én nem is kaptam anti-d,erre a problémára is ezt adják?
2011. aug. 17. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!