Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. hetesen +5kg sok? Hirtelen...

21. hetesen +5kg sok? Hirtelen jött fel.

Figyelt kérdés
19 hetesen voltam utoljára mérve akkor +3kg volt, most +5kg. 2 hét alatt jött fel még plusz 2kg! Ez normális? Sokáig nem híztam most meg szinte egyik napról a másikra.
2011. aug. 15. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez változó, hogy mikor, mennyit hízik terhesen az ember. Én a 23. hétig nem híztam egy dekát sem, majd egy-két hét alatt feljött 3 kiló, után megint nem híztam a 30. hétig, de aztán megint jöttek rám a kilók gyorsan.

Úgyhogy lehet, hogy most majd megállsz egy kicsit a hízásban. Figyelj oda azért mit eszel, és mennyit, de szerintem még nincs okod aggódni.

Amúgy nem vizesedsz esetleg?

2011. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem vizesedek. Mondjuk az evés nálam olyan, hogy sokat csipegetek de nem egyszerre sokat csak apródonként.
2011. aug. 15. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 22 hetes vagyok és 6 kilót híztam eddig, bár mindenki azt mondja hogy nem látszik de engem idegesít mert nekem is gyorsan jött fel. A múlt hét óta 0,7 kg híztam!!! :(( Aggódom én is hogy így mi lesz a vége!!! Persze nem ez a legfontosabb!!! :))

2011. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok én is, nekem is az elmúlt 10 napban jött fel közel 2 kg. Így én is kb 4-5 kg plusznál tartok sajnos.
2011. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Lehet hogy egy kis alien fejlődik benned!
2011. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy ez alien-ezés mekkora divat lett, de nyugi te nem leszel népszerű mint a többiek a lájkolós honlapokon :)
2011. szept. 5. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!