Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? ( bővebben alul )

Lehetek terhes? ( bővebben alul )

Figyelt kérdés

Kistestvért szeretnénk a kislányunk mellé.

A legutolsó peteérésemkor kétszer voltunk együtt a párommal.

Az aktus után pár napra rá iszonyatosan görcsölt a hasam napokig. Egy - két napra rá melleim feszülni kezdtek és érzékennyé váltak ( ez azóta is tart).

Szédülni kezdtem esténként.

Október 18. -án megjött a menstruációm.

Szerintetek annak ellenére, hogy megjött lehetek terhes?

Érdemes terhességi tesztet csinálnom ha elmúlik a menstruáció és a tünetek nem múlnak el?


2011. okt. 20. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos a menzid van meg?mert en is voltam vele h verezgettem csak nem nagy mennyisegben.Elmentem vele dokihoz es o megallapitotta h 4 hetes terhes vagyok...
2011. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1-2 nappal az aktus után nem lehetnek tüneteid, hiszen a megtermékenyített petesejtnek még semmilyen kapcsolata nincs a szervezeteddel. Az csak a beágyazódás után "tudja" hogy terhes vagy. a fájdalommástól lehetett. (nekem inkább ovulációs tüneteknek tünnek)
2011. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a menstruációm ugyanúgy van meg, mint szokott. Most tartok a harmadik napnál, elég rendesen vérezgetek, nem pecsételősen.
2011. okt. 20. 12:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet,hogy terhes voltál,de nem ágyazódott be rendesen.(Én is viszonylag rögtön észrevettem,hogy terhes vagyok,mert nem tudtam aludni...)
2011. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha rendesen vérzel (mennyiség /intenzitás), akkor nem vagy terhes. Az lehet, amit 3. válaszoló írt, hogy nem tudott megtapadni. Ha most gyorsan csinálsz egy tesztet, akkor ez még kiderülhet. Amúgy késett pár napot legalább?
2011. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem késett egy napot sem. Egy nappal korábban jött meg.

Miért csináljak most tesztet ?

Mi van akkor, ha azt mutatja ki, hogy még terhes vagyok ?

2011. okt. 20. 13:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes vagy, szerintem ne csinálj tesztet sem. Hidd el felesleges ilyenkor már, ha rendesen vérzel, mint máskor akkor minek? Ha még halványan pozitív is, akkor is csak annyi lehetett, hogy esetleg próbált beágyazódni, de nem hiszem, mert akkor is a vérzés más. Erősebb és darabos. Szerintem ne stresszeld magad! Következő hónapban majd sikerülni fog.
2011. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

12:49 vagyok


Azért érdemes (lett volna érdemes) gyorsan tesztet csinálni, mert ha pozitív, akkor tudod, hogy baba volt, csak nem tudott megtapadni. Ha ez többször előfordul, akkor érdemes kivizsgálni, nincs-e valami szervi ok.

2011. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia, nekem is a mensi előtt voltak hasonló tüneteim(általában mensi előtt 7 nappal erősödtek a tünetek) , mindig azt hittem, na most tuti terhes vagyok, az orv. azt mondta ez PMS, elkezdtem szedni az utasításnak megfelelően a "Magne B6 femina" nevű pezsgő tbl-t. Most a ciklusom végén nem jelentkeztek a tünetek, gondoltam, de jó ez a tbl. csökkentette a tüneteket, de vártam nem jött meg a mensi, és csak a hányinger, puffadás, szédülés, kiis derült egy teszttel hamar , hogy miért. Pos lett.

Ha esetleg ez okozza neked is a tüneteidet, próbáld ki. Sok ssikert, és kitartást!!!!!!!!!

2011. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

Köszönöm szépen a válaszokat !

Nem tudom, hogy mi lehet velem.

A menstruációm kedd estétől szombat estéig tartott.

Szerintem ez négy naposnak felel meg, ez azért furcsa, mert nekem sokkal tovább szokott tartani ( 6-7 nap ) és az intenzitása is sokkal erőssebb szokott lenni.

A melleim rettenetesen érzékenyek, estére elfáradok, szédülök és tegnap a sült szalonna illatától majdnem rosszul lettem, felfordult a gyomrom.

Tesztet csináltam kedden reggel, de az egycsíkos lett.

Azon gondolkozom, hogy talán érdemes lenne elmennem a nőgyógyászomhoz egy vizsgálatra.

2011. okt. 26. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!