Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? ( bővebben alul )

Lehetek terhes? ( bővebben alul )

Figyelt kérdés

Kistestvért szeretnénk a kislányunk mellé.

A legutolsó peteérésemkor kétszer voltunk együtt a párommal.

Az aktus után pár napra rá iszonyatosan görcsölt a hasam napokig. Egy - két napra rá melleim feszülni kezdtek és érzékennyé váltak ( ez azóta is tart).

Szédülni kezdtem esténként.

Október 18. -án megjött a menstruációm.

Szerintetek annak ellenére, hogy megjött lehetek terhes?

Érdemes terhességi tesztet csinálnom ha elmúlik a menstruáció és a tünetek nem múlnak el?


2011. okt. 20. 12:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Terhesnek tuti nem vagy terhes! Nem lehet, hogy csak annyira szeretnél az lenni, hogy beképzeled a tüneteket? Nem megsérteni akarlak, de tényleg létezik ilyen! Barátnőm is olyan volt, hogy szegényemnek a mai napig nem jött össze a baba, lassan egy éve próbálkoznak, és szegény annyira akarja, és annyira beképzeli magának, hogy hányingere van, nem bír ránézni dolgokra, mert rosszul van tőle, stb..., és a végén mindig kiderül, hogy sajnos nincs baba! Volt olyan, hogy a peteérés után egy héttel már érzett "terhességi tüneteket"! Mondtam neki, hogy nekem az első tünetek akkor jöttek, amikor már kb. egy hete meg kellett volna jönnie, de én a hasfájást akkor is arra fogtam még, hogy biztos meg fog jönni! AMikor hányingerem lett, akkor kezdtem gyanakodni! Én tesztet sem vettem egyszerre, mert nálam nem volt ritka, ha késett egy két hetet! Szóval, szerintem nem szabad annyira görcsösen akarni!
2011. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!