Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatviz levétele ârt a babának?

Cidu kérdése:

Magzatviz levétele ârt a babának?

Figyelt kérdés
magzatviz
2011. dec. 7. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A babának nem, de nagy lesz a riziko egy koraszüléshez. Ezért csak annak ajánlott akinek a kora vagy elözö genetikai vizsgálatok indokolják.
2011. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1%-nyi az esélye a vetélésnek. Ez a maximum, ami a babának árthat.
2011. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is voltam,de megbntam h elmentem,ott mondtak h 2 het h elvetélhetek.sztem nekem elszámolták az egész terhességem,21 évesen voltam ott.az orvos is nezett rám nagyot,h ki a fene küldött engem ide.
2011. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem árt! Az a mennyiség, amit levesznek 3 óra alatt újra termelődik.

A magzatvíz vételkor nem az okozhatja a vetélést, hogy kevesebb lesz a magzatvíz mennyisége, hanem ahol átszúrták a burkot, ott megreped, bereped a burok és elfolyik a magzatvíz. Ezért van az, hogy sokat kell pihenni utána, hogy az a kis heg a magzatburkon begyógyuljon és megerősödjön.

Nekem már több mint 2 hónapja volt, de semmi bajom nem lett tőle, és nem is hallottam, olvastam olyan anyukáról, akinek ettől a babájának baja lett volna!

2011. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálam vettek le, pedig akkor még uh se volt, anyám túlhordott 4 nappal
2011. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!