Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni vetélés 6...

Missed ab utáni vetélés 6 héttel? Másik baba műtét alatt? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Elhalt magzat miatt missed ab. műtétem volt január 4-én. 3 hét után 2 együttlétünk volt, védekezéssel. Most viszont kb 1 órával ezelőtt egy kb 6-7 hetesnek megfelelő magzatszerű (nem vagyok orvos, nem jelentem ki, hogy az volt, de pontosan úgy nézett ki) valami jött ki belőlem.. Csak arra tudok gondolni, hogy műtét előtt sziveszter körül otthon voltunk és vártuk hogy elindul-e a vetélés magától, és kikerülhetem a műtétet, együtt is voltunk a párommal (nem emlékszem, hogy védekeztünk-e). Elképzelhető, hogy műtét előtt megfogant a baba és 3 héttel ezelőtt az UH-n nem láttak semmit? (bár nem volt zoomolva az UH gép, mert a petefészkemet tisztán láttuk). Ilyen létezik? mert cseppet lesokkoltam.. kb 2 centis volt, fekete pöttyök a szemek, gerinc, minden látszott... Ilyen komolyan nem létezik.. Valakinek volt hasonló? Mit mondjak az orvosnak? Mert lefotóztam ha nem hinné el, mert én se hinném el ha valaki ezt mondja......
2012. febr. 16. 20:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszi! :)) Csütörtökön doki.. :)
2012. jún. 11. 10:48
 92/102 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! :) Szívből kívánom, hogy minden rendben legyen!!! Boldog pocakosodást!!!! :D
2012. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 A kérdező kommentje:
kivan a f***************ommár.. elmentem, kiszámoltam 4+5 hét. doki mondja túl korán jöttem.. mondom igen, mert nem szeretném elveszteni a babut. mondja hogy a progipótlás felesleges, öjjek vissza 2 hét múlva, addig ha elmegy, azon úgysem lehet segíteni.. sárgatest jobb petefészekben 10 mm, méh nyálkahártya 12mm.. MEG.FOGOK. VALAKIT. ÖLNIIIIIII.. holvan még az a 2 hét?
2012. jún. 14. 19:08
 94/102 anonim ***** válasza:

Gyorsan keress masik orvost! Ha az sem ad duphastont keress egy harmadikat. Pihenj sokat es ne idegeskedj. Szoritok neked!

30 hkm

2012. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
Én ajánlottam fel neked az Utogesten hüvely golyót. tényleg elküldöm neked! csak írj privit! én dokim még amikor nem is látott semmit, egyből felírta a golyót. ha jól rémlik, meg sem nézett uh-val sem, mert mondta, úgyse lát még semmit....
2012. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
Én is az utro-t javaslom, és azt, hogy azonnal keress másik dokit. Ilyen dokit kivágnék úgy az orvosi praxisból, hogy csak na. Van egy ismerősöm, aki már 3x volt missed ab-on, bár szerintem a 3.-nál ugyanez volt a helyzet, hogy megnézte, nem látott semmit, de mivel pozi volt a teszt, azt mondta, hogy akkor vetélés, műtét. Közben még lehet, csak olyan pici volt, vagy ő vaksi, hogy nem látta. Én mondtam neki, hogy mielőtt műtétre menne, váltson orvost, de nem hallgatott rám.
2012. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem teljesen értem mire írtad ezt. :) Nem mondta a doki, hogy missed ab. azt mondta 4 hetes múltam, nem lát semmit, 2 hét mulva kontroll. Ezenkívűl a missed abnál 9 hetes volt a baba mire elvették (illetve az üres petezsák, mert addigra már baba sem volt) mert addig vizsgálgattak, hogy biztos nincs-e babu.
2012. jún. 18. 10:10
 98/102 anonim ***** válasza:

Bocs, visszaolvasva tényleg kicsit értelmetlen. Szóval azt mondom, hogy nála az volt a helyzet, hogy volt babu, csak kicsi még, és a doki mivel (még)nem látott semmit, tulajdonképpen nem kizárt, hogy élőként hajtotta rajta végre a műtétet. Túl hamar.

Ezért írtam, hogy keress másik orvost, nekem anno egyébként 3 nap után látott valamit, nem kellett 2 hetet várnom.

2012. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :) Ez van most:


[link]


petezsák 15mm, szikhólyag 4mm, baba 4mm szívhanggal. :) Hát.. reménykedünk.. :) 3 nappal mondta fiatalabbnak a terhességet, mint ami számolás szerint, azt mondta el belefér bőven. Drukkoljatok! :)

2012. jún. 28. 15:43
 100/102 anonim ***** válasza:
De jó, örülök, hogy rendben vagytok. Remélem hamarosan nekem is lesz ilyen képem :)
2012. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!