Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni vetélés 6...

Missed ab utáni vetélés 6 héttel? Másik baba műtét alatt? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Elhalt magzat miatt missed ab. műtétem volt január 4-én. 3 hét után 2 együttlétünk volt, védekezéssel. Most viszont kb 1 órával ezelőtt egy kb 6-7 hetesnek megfelelő magzatszerű (nem vagyok orvos, nem jelentem ki, hogy az volt, de pontosan úgy nézett ki) valami jött ki belőlem.. Csak arra tudok gondolni, hogy műtét előtt sziveszter körül otthon voltunk és vártuk hogy elindul-e a vetélés magától, és kikerülhetem a műtétet, együtt is voltunk a párommal (nem emlékszem, hogy védekeztünk-e). Elképzelhető, hogy műtét előtt megfogant a baba és 3 héttel ezelőtt az UH-n nem láttak semmit? (bár nem volt zoomolva az UH gép, mert a petefészkemet tisztán láttuk). Ilyen létezik? mert cseppet lesokkoltam.. kb 2 centis volt, fekete pöttyök a szemek, gerinc, minden látszott... Ilyen komolyan nem létezik.. Valakinek volt hasonló? Mit mondjak az orvosnak? Mert lefotóztam ha nem hinné el, mert én se hinném el ha valaki ezt mondja......
2012. febr. 16. 20:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:
De legalább megnyugodnál, és többet tudnál. És mi is. :)
2012. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:
Ha most nincs erőd hozzá és nem vagy rosszul, akkor is holnap azért érdemes lenne megnézetned magad. Hétfőig még sok idő van, nehogy baj legyen.
2012. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
Most nem idegesíteni akarlak, de lehet, hogy azonnal csinálnának egy kaparást, mert hát azért itt mégiscsak egy vetélés zajlott le. NE várj holnapig! Fogj egy taxit!
2012. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:

Szia! Én is elmennék orvoshoz,de ezt a távozó magzat szerű képletet is elvinném magammal.Bocsi, de orvosi szempontokból mondom. Hallottam olyanról, hogy méhen kívűli terhességet megszakítottak, majd 2-3 hét múlva kiderült, hogy a méhben pedig fejlődik egy egészséges baba.Akiről nem is tudtak, csak az emelkedett HCG miatt csináltak UH-t.

Ez még mindig nem semmi, több, mint 20 évig kutyákat tenyésztettünk.Az anya kutyus 52 napra elvetélt 2 magzatot,akiket akkor még nem tudtunk megmenteni, kora szülés volt.Majd az anyukán észrevettük, hogy mindig vemhes, és mozog a hasában a kiskutya.10 nap múlva életet adott az egyetlen kiskutyájának, akit egészségesen felneveltünk. Ez is orvosi csoda, és nagyon ritka, de előfordult.Talán én sem hinném el, ha nem nálunk történt volna! Bocs, hogy kutyával példálózgatok az esetedben, de érdekesség kedvéért írtam le.

Nagyon sajnálom a történteket, gondolom mennyire felzaklatott a dolog! Kívánom mielőbbi testi-lelki felépülésed! egy 2.5 éves kisfiú anyukája

2012. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 anonim ***** válasza:
Hát iker, de már nem nőtt hjanuár óta. Jó hogy nem kaptál vérmérgezést!
2012. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 anonim ***** válasza:
Megnéztem. Ez egy abortum tényleg. Szerintem menj ba akórházba, most, de legkésőbb reggel! Szerintem fontos.
2012. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 A kérdező kommentje:
45-ös: 3 hete voltam UH-n egy ekkora gyereket láttak volna..
2012. febr. 16. 22:57
 48/102 anonim ***** válasza:

Szia! Remelem jol vagy. Sajnos nekem is volt egy vetelesem ikrekkel a 9. heten. Az elso baba a vetelest koveto napon tavozott, epp ugy nezett ki mint amit a kepen lattam. A masodik baba 2,5 hettel utanna jott ki, na annak volt remes fako szine. Szerintem is menj be korhazba, csinalnak egy uh-t, vervetelelt es ha rosz a verkeped adnak infuziot.

12hkm

2012. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/102 anonim ***** válasza:
A történetedben az az elképesztő,hogy voltál dokinál 3 hete és nem látták,pedig ott volt,az tuti,nem 3 hete "került oda". Hogy nem vették észre...
2012. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 anonim ***** válasza:
.
2012. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!