Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni vetélés 6...

Missed ab utáni vetélés 6 héttel? Másik baba műtét alatt? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Elhalt magzat miatt missed ab. műtétem volt január 4-én. 3 hét után 2 együttlétünk volt, védekezéssel. Most viszont kb 1 órával ezelőtt egy kb 6-7 hetesnek megfelelő magzatszerű (nem vagyok orvos, nem jelentem ki, hogy az volt, de pontosan úgy nézett ki) valami jött ki belőlem.. Csak arra tudok gondolni, hogy műtét előtt sziveszter körül otthon voltunk és vártuk hogy elindul-e a vetélés magától, és kikerülhetem a műtétet, együtt is voltunk a párommal (nem emlékszem, hogy védekeztünk-e). Elképzelhető, hogy műtét előtt megfogant a baba és 3 héttel ezelőtt az UH-n nem láttak semmit? (bár nem volt zoomolva az UH gép, mert a petefészkemet tisztán láttuk). Ilyen létezik? mert cseppet lesokkoltam.. kb 2 centis volt, fekete pöttyök a szemek, gerinc, minden látszott... Ilyen komolyan nem létezik.. Valakinek volt hasonló? Mit mondjak az orvosnak? Mert lefotóztam ha nem hinné el, mert én se hinném el ha valaki ezt mondja......
2012. febr. 16. 20:26
 61/102 anonim ***** válasza:
Szia,7-es vagyok én is néztem ma,hogy ítál-e remélem jól vagy és itt sokan aggódnak érted írj majd.
2012. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 anonim ***** válasza:
Én azért előkapnám a dokimat,hogy ez mégis hogyan történhetett.Aztán tuti dokit váltanék.Remélem jól vagy és minden oké veled.
2012. febr. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 anonim ***** válasza:

Tényleg hihetetlenül hangzik ez az egész, de úgy tűnik mégis létezik ilyen, akármi is a magyarázat rá!

Remélem kiderül, és te is meg tudsz nyugodni.

Várjuk a jelentkezésed!

2012. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem akartam addig írni amíg nem mentem dokihoz, és nem mentem el még, majd hétfőn borítom rá az asztalt, de olyan kedvesek vagytok, hogy szorítotok, nem akartam már itt lapítani. Az elmúlt 2 napban fetrengtem és semmit sem csináltam, és miután a baba kijött, konkrétan pár csepp vérzés volt, és azóta el is múlt minden. Nem érzem rosszul magam, eü. szakközepet végeztem, van sejtésem mikor van nagyobb baj. A barátnőm anyukáját azonnal felhívtuk, ő egészségügyes, ő is mondta, hogy ha nem ömlik a vér és nem vagyok rosszul, ráér hétfőn, mert addigra el is múlik a vérzés (ha normál vetélésről/menstruációról van szó-mert nem tudom eldönteni melyik volt... hiszen ha terhes vagyok, nemigazán érik petém és menstruálok.. ha menstruálok, akkor meg nem vetélek gyereket.. ahh mindegy) és hétfőn már a hüvelyi UH-val láthatja a méhfal meg a méh állapotát.


Én két dologtól félek már csak..

1: ismét kaparás, mert nem tisztult ki (bár ezt most kétlem)

2: még egy babát talál, mert már ha még 10 babát találnak se lepődök meg.. :((

2012. febr. 18. 18:04
 65/102 anonim ***** válasza:
Mindenesetre pihenj, és várjuk az eredményt hétfőn.
2012. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 anonim ***** válasza:
Hát ez valami borzasztó! Már az előző kérdésednél is nyomon követtem a történéseket, de ez elképesztő! Az a kis valami tényleg olyan, mint ha egy kis embrió lenne. :( Remélem, hogy valahogy még is tévedünk! Mindenképpen írj, hogy mi volt hétfőn!
2012. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 anonim ***** válasza:

Pihenj sokat, és hétfőn azért ne legyél kíméletes az orvosoddal.

Vigyázz magadra!

2012. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 anonim ***** válasza:

Én még nem írtam neked, de ledöbbentem.

első: kérj HCG szint mérést!!! Nekem műtét után 3 héttel kellett vérvételre mennem, ott kiderült, kiürült e a szervezetemből, jól sikerült e a műtét. szerencsére, igen!

Második: el kéne vinned a "magzatot" ( ha megvan még) vagy legalábbis a képeket,mert nem fogja elhinni a doki, amit mesélsz!

2012. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 anonim ***** válasza:
Mielőbbi jobbulást, regenerálódást kívánok neked! - ne hagyd magad hülyének nézni a dokinál, mert tuti védeni próbálja magát, s még te leszel a rossz! Valami itt nem rendben zajlott, valaki hibázott, s hatalmas lelki törést okozott neked ( azért ezt feldolgozni, hogy a pici magzatot a kezedben tartod... szerintem nem lehet!)
2012. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/102 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha eltetted a "magzatot" a fagyasztóba, mindenképp vidd el, mert biztos fognak szövettant végezni!

2012. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!