Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni vetélés 6...

Missed ab utáni vetélés 6 héttel? Másik baba műtét alatt? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Elhalt magzat miatt missed ab. műtétem volt január 4-én. 3 hét után 2 együttlétünk volt, védekezéssel. Most viszont kb 1 órával ezelőtt egy kb 6-7 hetesnek megfelelő magzatszerű (nem vagyok orvos, nem jelentem ki, hogy az volt, de pontosan úgy nézett ki) valami jött ki belőlem.. Csak arra tudok gondolni, hogy műtét előtt sziveszter körül otthon voltunk és vártuk hogy elindul-e a vetélés magától, és kikerülhetem a műtétet, együtt is voltunk a párommal (nem emlékszem, hogy védekeztünk-e). Elképzelhető, hogy műtét előtt megfogant a baba és 3 héttel ezelőtt az UH-n nem láttak semmit? (bár nem volt zoomolva az UH gép, mert a petefészkemet tisztán láttuk). Ilyen létezik? mert cseppet lesokkoltam.. kb 2 centis volt, fekete pöttyök a szemek, gerinc, minden látszott... Ilyen komolyan nem létezik.. Valakinek volt hasonló? Mit mondjak az orvosnak? Mert lefotóztam ha nem hinné el, mert én se hinném el ha valaki ezt mondja......
2012. febr. 16. 20:26
 81/102 A kérdező kommentje:

koszonom a biztato szavakat! :) hat entenyleg elhiszem hogy nehez hinni valakinek ilyen esetben, de azert meg lehetne probalni.. voltam a dokimnal, elmondtam ujra.. o is gaznak tartotta a ket szelsoseges velemenyt. azt lattam rajta h o.inkabb foglalkozott azzal hogy vagyok most, mint egy hete.. azt mondta a nyalkahartya teljesen normalis, retenciora utalo jel nincs. o sem mondta h baba volt, de nem oltott le, inkabb azt mondta hogy valoban furcsa hogy valami tavozott, foleg mert mutet utan nem nagyon szoktak nagyobb darabok tavozni.


most azt mondta minden rendben, a cseppeket feleslegesnek tartja mert nincs semmi a mehemben..

2-3honap es mehet a babaprojekt, de varunk nyar kozepe-vegeig. addig felujitunk. amugy azt is mondta h 4-5 tuszo erik epp.... :) na mondom az szep lenne.. koszi a tamogatast, ha ismet 2csikos tesztem lesz, mindenkepp irok!

2012. febr. 24. 08:07
 82/102 anonim ***** válasza:

Örülök a pozitív hozzáállásodnak! ez szuper!!! biztosan hamar babás leszel!! Drukkolok nagyon!

3 éves anyukája, 19.hetes km:)

2012. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy mostmár eléggé parázok.. márc 11 van.. február 13-án jött meg utoljára. Ebben a hónapban össze vissza fájt a hasam, volt hogy nem tudtam felkelni, aztán hopp, elmúlt. Doki ugye a következő menstruáció után néz meg. Arra viszont semmi jel, hogy meg akarna jönni.. Semmi cicifájás, semmi fáradtság, semmi... pedig baromira cicifájós tudok lenni..
2012. márc. 11. 07:41
 84/102 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne erre gondolni. Tudom, hogy nehéz. Ha nem jön meg a pár nap múlva, akkor szerintem még az ünnep előtt 16-án szerdán menj el dokihoz. Írj, ha van valami.
2012. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a tippet! Még mindig semmi.
2012. márc. 13. 07:50
 86/102 anonim ***** válasza:
Nme hiszem h hülyének néztek volna. Azt hiszem, hogy annak ellenére, hoyg ez a munkájuk, még ők sem találkoztak ilyennel.
2012. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megígértem hogy írok. Ma reggel, zebracsíkos tesztem lett.. :) Megint első próbálkozásra. Drukkoljatok, picit aggódom. De a babának nem mondtam még.. :)))
2012. jún. 9. 15:39
 88/102 anonim ***** válasza:

Szia!

Szorítok nektek, minden rendben lesz!!!

2012. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:

legutóbb a 84-es hozzászólást írtam vagyok


Nagyon örülök, hogy sikerült neked újból. Ne idegeskedj, ne gondolj az eddigiekre, csak pozitívan. Hidd el mostmár minden rendben lesz. A helyedben holnap mennék dokihoz, ha kell adjon magzatmegtartót. Szorítok érted. Majd azért jelentkezz, hogy vagy.

2012. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:

szió!

annyira szuper!! szerintem is menj el minél előbb dokihoz! ha Utrogestan hüvelykúpot ír fel, én tudok neked egy egész dobozzal küldeni! nekem megmaradt, nem fogom többé használni! vetélés után,amikor kiderült újabb terhességem, azonnal Utrogestan kúpot írt fel! és minden rendben volt!!:) nemrég töltöttem a 34.hetet! írj nyugodtan privit és postázom :)

2012. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!