Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik,1 héttel a nem várt...

Kismamik,1 héttel a nem várt vérzés előttjellemző lehet a túlzott álmosság/fáradtság, vagy az még korai? 12-13 órát alszom, és nem tudom hova tenni a dolgot.

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 13:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is éreztem menziszerű szúrkálást, hasfeszülést a beágyazódáskor és a melleim is érzékenyebbek voltak. Én azt hittem hogy meg fog jönni, hiszem csak először próbálkoztunk. Igaz én fáradt (akkor még) nem voltam, de a többi tünet stimmel! :)

Szorítok!!!


14.09-es voltam

2009. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még tuti hogy nincs tünet.A fáradtság most sokaknál fennáll, hisz ilyen az idő is.Frontok jönnek mennek, megviseli a szervezetet.

A tünetetek a nemvárt mensi körül jelentkeznek először, hidd el.De persze attól lehet baba, de nem azért vagy fáradt, tuti.

Írd meg majd hogy mi lett, sok sikert.

2009. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!