Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan KISMAMA aki...

Van itt olyan KISMAMA aki MEGLEPI-BABÁT hord a szíve alatt? 2012

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem,hogy nem volt kifejezetten babaprogram,de direkt nem is védekeztek,ha akar jöjjön cimszóval és jött a baba. nálunk így volt, az elején nagyon megijedtem, hogy most mi lesz, de azóta boldog vagyok!

Ti nem pánikoltatok be először? :-) 12hkm


2012. febr. 29. 16:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 8 hós szopizó kislányom mellett még meg sem jött a menstruációm, mikor teszteltem egy pozitívat. Na volt ám nagy meglepi, meg öröm!:) (az első babára több mint 1 évet vártunk)

14 h km

2012. márc. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
mi beszélgettünk róla december vége felé, és januárban úgy döntöttünk akkor jöjjön, amikor akar. ov.tesztet vettem azért, mert azt sem tudtam mikor van pém, mivel összevissza ciklusaim voltak az elmúlt évben (hol 21 hol 38 nap). hát februárban már nem jött meg, holnap vagyok 7 hetes :) nagyon boldogok vagyunk, párom is iszonyúan várja:) szval aki azt mondja az ov.tesztek semmire nem jók...hát..nekünk működött!
2012. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk van egy tündéri 16 hónapos kiscsajunk,eleinte Apa azt mondta, neki elég is egyelőre, nem akar többet mostanában. decemberben mondtam neki, hogy jól van, de akkor beszéljük meg, hogyan védekezzünk, mert a "vigyázok" módszer nem épp biztonságos. Na és akkor valami történt, és azt mondta, hogy jól van, igazából kell a testvér, még egyet bevállalunk, ne védekezzünk, ha jönni akar, hát jöjjön. (kislányunk közel 2 védekezés nélküli év után jött)Az első védekezés nélküli alkalommal sikerült is a tesó:)) Volt ám nagy meglepi, akikor az orvos azt mondta, hogy már 7-8 hetes a picike:) De persze mondanom sem kell,örültünk nagyon! Mondjuk én azóta már elég sokat gondolkodtam,mondhatni idegeskedtem, hogy mi hogyan lesz, kicsi a korkülönbség, csak egy szobába tudjuk őket tenni...stb. De már annyira nem stresszelek, majd minden kialakul. 11hkm
2012. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk! Tavaly nyár óta nem védekeztünk. A gyesem lejár most májusban, így már tavaly terveztük a tesót.

De az első olyan nehezen, orvosi segítséggel jött csak össze, hogy nem számítottunk ilyen gyors sikerre.A gyógyszer utáni 4. hónapban sikerült.

Most 21 hetes vagyok.

2012. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%
Mi 3 évig próbálkoztunk, csak lombikkal lehetett babánk. Olyan sokára kaptunk a 3-ik lombikra időpontot, hogy azt mondtuk nem is megyünk, mert nagyot csalódtunk az egészben. Aztán közben kismama lettem és mire menni kelett volna már 4 hónapos kismama voltam. Egy vasárnap reggel csináltunk tesztet, mert már 10 napja késett és csak poénbol csináltuk, végig nem is reménykedtünk. Aztán szó szerint leesett az állunk mikor a kontrol csíkot szinte kielőzte a baba csíkja. Végül is mi akartuk de akkor is nagy meglepi volt. És pár napra rá én is bepánikoltam még így is. De hamar átt ment rajtam.
2012. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
de jó lányok, úgy örülök mindenkinek!!:) sok boldogságot mindenkinek a babucikákhoz!! :D
2012. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mi még tavaly májusban beszéltünk férjemmel, hogy legyen-e 3. babánk. Csak gondoltunk RÁ, és 3 hét mulva már pozitívat teszteltem. Februárban megszületett a (tervezett) meglepi Babánk, aki nemsokára már egy hónapos. :) Kicsit későbbre terveztük, mert a nagyobb tesója sincs még 4éves, a kisebbeik meg csak 20hónapos. De nem baj- kicsit nehéz még most az elején, de nem bánom. :) Majd belejövünk!

Mindenkinek gratulálok!

2012. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is bőségesen meglepi volt! :)

Már régóta szerettünk volna babát, de valamiért sosem akart jönni. Én úgy voltam vele, hogy most már mindegy, nem görcsölök rá. Eltelt két év, még mindig semmi. Elmentünk kivizsgáltatni magunkat és a páromnál látóterenként három életképes spermiumot találtak. Azt mondták, hogy megtermékenyítéssel tud csak megfoganni, de még ez sem biztos. Én azt mondtam, hogy beletörődök, ha nem lehet kisbabánk, de nem szeretnék még egy évet görcsölni ezen.

Aztán hat hónap múlva, valamelyik reggel megnéztem a naptárat és rájöttem, hogy meg kellett volna jönnie. Már egy hete késett.

Vettem egy terhességi tesztet, hátha, sosem lehet tudni. De aztán rájöttem, hogy lehetetlen lenne. De végül rávettem magam és megcsináltam a tesztet. Pozitív lett.

Hirtelen boldogság, ijedség, meghatottság, remény futott át rajtam. Hihetetlenül örültünk, hogy a mi babánk egy véletlen csodababa.

Már a szüléshez közelítünk, nemsokára a kezemben tarthatom. :))))

38 hkm

2012. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem mind3 meglepi :) eldöntöttük h nem védekezünk-2007 február: rögtön terhes lettem. eldöntöttük,lassan majd jöhet a tesó-2008 november: rögtön jött. 2012 február: mi lenne ha? és igen! :)) h pánikoltam-e? terhesen az ember folyamatosan be van tojva,de nem baj :)


Legmeglepibb baba a barátnőméké, 1. házasságból véletlen gyerek,másodiknál 4 lombikból 6 év után 1 baba, rá 1 évre szarul volt,hányt,fogyott,fájt a háta,dereka,gondolta vesekő/mivel azt mondták nekik spontán 0% h gyerekük lesz/ hát volt meglepi h ott volt a pici! :))

2012. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az első gyerkőcünk szó szerint hatalmas meglepi volt, mivel egyetlen "gumilukadásos" baleset alkalmával fogant meg. :) Igaz, hogy már volt szó a babavállalásról akkortájt nálunk is, és éppen ezért tudatosan nem is szaladtam esemény utáni tablettáért - hiszen ha már most jönni akar a baba, hát várjuk szeretettel - de amikor végül pozitívat teszteltem, azt se tudtam, merre ájuljak el. :) Kész tények elé lettem állítva, 9 hónap múlva szülök! :S Az apukája azonban csak mosolygott, amikor letettem elé a két csíkos tesztet, mivel ő "tudta, hogy pozitív lesz"...


Azóta 4 éves a kis szökevény, és már úton a tesó is, 32 hetes pocakom van. :) A nagyfiam után a pocaklakó kisasszony már egészen "tudatos" döntésnek mondható, mert nála már mi határoztuk el, hogy jöjjön. 3-4 alkalomból össze is jött. :) Azért meglepi most is akadt: 7 hetes babásan még teljesen negatív volt a reggeli terhestesztem... A doki szerint azért, mert lassan ágyazódott be a baba. 11 hetesen, mikor már pocim is volt, nem újabb tesztet vettem, hanem elmentem a nőgyógyászatra, hogy azt hiszem, babát várok... És tényleg! :)

2012. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!