Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan KISMAMA aki...

Van itt olyan KISMAMA aki MEGLEPI-BABÁT hord a szíve alatt? 2012

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem,hogy nem volt kifejezetten babaprogram,de direkt nem is védekeztek,ha akar jöjjön cimszóval és jött a baba. nálunk így volt, az elején nagyon megijedtem, hogy most mi lesz, de azóta boldog vagyok!

Ti nem pánikoltatok be először? :-) 12hkm


2012. febr. 29. 16:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nálunk is elég meglepi, van már 3 gyerkőc, idén leszek 38 és fogamzásgátlás mellett (pharmatex tabl) vagyok most 16 hetes terhes, nagyon várjuk egy igazi kis meglepi lesz !!!!
2012. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is nagy meglepi volt öcsi:))!Lányom már 5 éves előtte volt 5 elhalásom és egy méhen kívülim,majd elég nehéz terhesség után megszületett a lányunk!Majd 2 év után gondoltunk legyen tesó nem is védekeztünk másfél évig mégsem kopogtatott a gólya::(!Elkezdtem dolgozni, lett egy állandó munkahelyem, kezdtem beletörődni,h egy gyerekes anya leszek, amikor tavaly szeptemberben derült égből villámcsapásként kiderül a pocakomban lakik öcsi:)))!Mindenkinek boldog babavárást!33 hkm
2012. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!