Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezni először a magzatm...

Mikor érezni először a magzatmozgást? Nem első terhességem

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez nem az első terhességed akkor előbb fogd érezni, mint az elsőt.Megérzés.Én azt hiszem a 18-19 hét környékén éreztem elöszőr.
2012. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél 20 hetesen éreztem először. A másodiknál már tudtam, hogy milyen, 17 hetesen éreztem a mocorgást.
2012. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már alig várom, de még csak 14 hetes vagyok :-)
2012. márc. 13. 15:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az elsőnél 20 hetesen volt, a másodiknál 17 hetesen, de szerintem, ha nem a második lett volna is a 17. érzem, mert hatalmasat rúgott. :)

2012. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon sok mindentől függ.

A kismama testalkata(ha vékony vagy hamarabb lehet érezni,mert a háj jobban felfogja a rugásokat),hol van a méhlepény(ha a hátsó falon van,akkor is előbb érzed),meg persze a 2.,3.,stb gyereknél is előbb tudja a kismama,hogy az a valami,az már a baba volt! :)

2012. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4. baba :-)))
2012. márc. 13. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez vicc? A mosolygós jelekből arra következtetek, hogy igen. Mivel nem hiszem, hogy valaki a 4. babánál felteszi ezt a kérdést.:))))))))))))))))))))))))))))))Jó poén volt, te figyu, én is vicces kedvemben vagyok így azt válaszolom neked, hogy majd csak 45 hetesen fogod érezni.:D
2012. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:-))))))) második
2012. márc. 13. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Elso babat ereztem 17 hetesen, masodik babat nem egeszen 14 hetesen.

Elso ket napban ugy gondoltam, hogy osszekeverem valamivel, de rajottem, hogy nem.

Mondjuk nekem 5 honap volt csupan az elso szules es a masodik baba osszehozasa kozott, szoval eleg friss emlekeim voltak arrol, hogy milyen is a nagyon apro magzatmozgas es nagyon vekony voltam.

Bar a vekonysag szerintem akkor meg nem sokat jelent, mert nem a hasfalamnal ereztem a mozgast, hanem egeszen lent, melyen.

2012. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
húúúúú:) úgy látom senkinek nem esik el:D Na számold meg újra a kölyköket!
2012. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!