Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érzem majd az első...

Mikor érzem majd az első határozott, mással nem összekeverhető magzatmozgást?

Figyelt kérdés
15+6 hetes vagyok, első baba
2012. márc. 2. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb kismama kb 18-ik héten jön rá mit érez 1-2 hete. De legkésöbb 20-ik héten tuti.
2012. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia én 16 +3 voltam amikor először éreztem utána pár napra rá még erősebben de tudtam h ő volt:-)

Első baba nekem is.


Amúgy meg mindenkinek más.

Barátnőm 20 hetes elmúlt mikor érezte.


33hkm

2012. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 16 hetesen éreztem furcsa buborékoló, csikiző érzést. Egyértelmű volt, hogy a baba csinálja, csak furcsa volt még.

18 hetesen pedig összekeverhetetlen igazi rúgást kaptam.

Hogy nálad hogyan alakul majd, nem tudom.

2012. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16 hetesen nagyon pici kaparászást. 18 hónaposan pedig már egyértelműen forgolódott. Nagyon furcsa, hogy tényleg egyik pillanatról a másikra változik, mert addig nekem olyan volt, hogy nem tudtam biztosan, hogy a babát érzem-e, vagy csak beképzelem... de onnantól kezdve, hogy egyszer csak tényleg elkezdett mozogni, már mindig egyértelmű volt.
2012. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 hetesen éreztem, akkor biztos voltam benne, hogy a babám "kuruttyol" odabent. Aztán 18 hetesen már kívülről is lehetett érezni a finom kis mocorgást.
2012. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt sokan írják a 16. hetet, ne ijedj meg ha még nem érzed. Én nagyon vékony vagyok, ráadásul hátsó fali méhlepénmyem volt, amivel állítólag még hamarabb lehet érezni, de még emlékszem a 19. héten mentem uh-ra, kérdezte a doki a magzatmozgást, én meg azt mondtam h nem érzem (bár akkor már az a mintha valami lenne érzésem volt, de annyira bizonytalan még ilyenkor!:) szóval türelem!
2012. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!