Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire vérzel abortusz után...

Diacica18 kérdése:

Mennyire vérzel abortusz után és mikor áll be ismét rendszeresre a menstruáció?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
missed ab-om volt., 3 hetet véreztem utána mert méhgyulladásom lett. a menzeszem 2 hónap után beállt, de az első igazi 3 hétre rá megjött.... de azóta, 9 hónapja is kiszámithatatlan a menzeszem, tehát nem olyan percre pontos mint előtte... és kinoz a pecsételő vérzés menzesz előtt
2012. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekem eltartott 2 hosszú hétig is a 8 hetes missed ab, most volt megint 1 hónapja az már szüléssel együtt volt a vetélés 22 hetes terhesség szakadt meg, 1 hetet véreztem, és 4 héten keresztül maszatolás.

Ha nincs görcs, fájdalom és láz, akkor nincsen semmi baj. Úgy tudom 6 hét múlva kontroll van ilyenkor és ott UH-on megnézik hogy minden rendben van.

2012. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Visszaállni 1 éve nem állt vissza, 1 hét vérzés és 1 hét barnázás volt utána.
2012. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és megmarade még a menstruációs görcs/fájdalom???
2012. márc. 20. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Vérezni egyáltalán nem véreztem már a kórház után, egy-két csepp volt maximum. Otthon 1-2 napig még voltak görcseim, azután ez is megszűnt.

Napra pontosan hat hétre rá megjött, utána a szokásos 29 naposra állt vissza.

2012. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem sokkal rosszabb azóta mint volt.... vagyis több a görcs, több a vér mennyisége is... most hormonkezelést kapok, lássuk utána milesz.....első voltam amugy..

én nagyon remélem , hogy végre ujra terhes leszek, és akkor egy ideig nem lesznek ilyen gondok se

2012. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 cs.dóraa ***** válasza:

szia

Nekem tavaly volt 13hetesen mised-abom.Mütét után nagyon véreztem de folyamatosan csökkent a mennyisége.3hétig véreztem,a mütét óta nem pontos a mensesem,nem olyan mennyisége sem mint elötte....

2012. márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! nekem közvetlen az ab. után szinte semmi vérzésem nem volt, egy icipici folt talán, az is inkább barnás. bár nekem nagyon az elején ment el a baba (6 hetesen), viszont utána alig akart megjönni a bajom, s amikor megjött, akkor durvább volt, mint valaha. soha nem görcsöltem, három napnál tovább nem tartott, akkor meg.. mint valami áradás, s rettenetesen fájt is.
2012. márc. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!