Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan hogyha valaki...

Létezik olyan hogyha valaki terhes és el titkolja mindenki elől (vagy nem szeretne babát) nem nő meg a hasa?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy tudja, hogy terhes de az agya annyira okos hogy megakadájozza, hogy nőjjön a hasa...
2012. márc. 31. 14:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Jóég... Ennyire irreálisan nem lehet ettől rettegni.
2012. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Sajnos én ilyen vagyok :/
2012. márc. 31. 21:21
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon akarod vagy ha nagyon nem akarod a terhességet, akkor sok mindent be lehet képzelni.

A tüneteid csak idegi eredetűek, azért puffad a hasad, mert stresszelsz, azért van hányingered, mer idegeskedsz. Csinálj egy tesztet, és megnyugszol és elmúlik és elfelejted ezt az egészet! De kérlek írd meg mi lett az eredmény. Amúgy én vagyok, aki kérdéseket tett fel neked. :)

Mint említettem nekem is volt ilyen, csak nekem nem hányingerem volt, hanem sűrűn jártam pisilni, a szorongás miatt, annyira féltem tőle. Kétszer mentem el dokihoz és vagy 6 tesztet csináltam és emelett normálisan menstruáltam. Szóval tudom mit érzel :)


Étvágyad milyen?

2012. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Örülök neked :) persze megírom, én is nagyon sokat pisilek egyfolytába :/ étvágyam van mindig bár ha nem eszek sokat akkor jobban érzem magam de most sokat ettem és most nagyon terhesnek érzem magam :/
2012. márc. 31. 21:34
 25/33 anonim ***** válasza:

Jézus! így ki fogod csinálni magad!!!

nem vagy terhes ha megjött. vagy ha az is voltál, már nem vagy.

én véreztem terhesen, 3 napot voltam kórházban, de az utolsó 2 nap csak barnáztam, mikor hazaengedtek már nem volt semmi...

persze azért tesztet csinálj. és legközelebb ha ilyen van, vagy akár inden hónapban :D

akkor csinálj tesztet mikor meg kéne/megjön mert akkor mutatja ki, egy hét után nem

2012. ápr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Az együttlét után 14 nappal ajánlott elvégezni, akkor már megbízhatóbb eredményt lehet kapni.


Az a gond, hogy a fórumokon annyi mindent olvas az ember: 100%-ra állítják, hogy terhesen is ugyanúgy menstruált a szomszédasszonyuk vagy a másodunokatestvérük barátnője (ezzel arra akarok célozni, hogy soha nem velük esik meg, nem tapasztalják meg, csak mendemondákat mesélnek el teljes meggyőződéssel).

Hallani olyat is, hogy nem mutatta ki a teszt a terhessége során a pozitív eredményt, de ez ugye nagyon ritka.

Mennyi esély van akkor arra, hogy valakinek mind a kettő bekövetkezik? Csodálatos módon menstruál(?) a terhessége alatt és a teszt se mutatja ki neki... Szerintem ez esélytelen.

2012. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
igazatok van, kicsit megnyugodtam ,de még ez semmi nagyon ideges vagyok :/ pénteken csinálok 2 tesztet és az eredményt megírom persze :)
2012. ápr. 1. 10:19
 28/33 anonim ***** válasza:
Miért vársz péntekig? :)
2012. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
csak akkor tudok venni sajnos :/ addigra nem tudom mi lesz velem :/
2012. ápr. 1. 10:24
 30/33 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy terhes!
2012. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!