Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kutyasétáltatás terhesség...

Kutyasétáltatás terhesség alatt szabad?

Figyelt kérdés
Van egy kölyökkutya a családban, de nem tudom, hogy sétáltathatom-e, mert néha elkezd húzni,még az elején vagyok, ez árthat?
2012. márc. 31. 23:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
szabad. és levegőt is lehet venni.
2012. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne már, csak terhes vagy, nem halálos beteg, nyugodtan sétáltass kutyát :)

Én mind a 9 hónap ideje alatt sétáltattam a kutyánkat, aztán semmi bajom nem lett, annyi mozgás nekem is kellett, ha már dolgoznom nem volt szabad.

2012. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

neeeeem, kutyát sétáltatni szigorúan tilos terhesen! komolyan, hova gondolsz??? és ha rád néz a kutya? :D


most, így az elején szeretnélek megkérni, hogy ne parázz rá hülyeségekre mert bekattansz a terhesség végére!

azt lehet csinálni ami jól esik, nem beteg vagy "csak" várandós!!!

2012. ápr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel!!! Nem vagy beteg!! De az leszel, ha mindentől parázol és még levegőt se mersz venni.
2012. ápr. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
először is köszi a választ,másodszor ezt az oldalt azért nem szeretem,mert a magyar kommentezők mindig annyirA lenézőek és kioktatóak. vszínű,hogy nem kérdezném,ha csak simán menne a kutyus,de ha sokx húz,és időnként megránt,az nem tudom,hogy árthat-e?
2012. ápr. 1. 07:38
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted ezt az oldalt akkor miért írod ki a kérdést!

Nem vagyunk lenézőek,de most erre még is milyen választ szerettél volna kapni?

Egy kiskutya nem hiszem hogy akkorát tudna rántani hogy baja legyen a babának!Kivéve ha nem egy dán dog babáról beszélünk!

Na meg kutyasuliba is lehet menni ahol megtanítják hogy ne húzzon!Ez azért célszerű mert ha babakocsival sétáltok majd,akkor már nem lesz vicces ha húz!

Viszont szerintem pont hogy jót tesz a kiskutya!

Gyakorolhatod rajta a felelősség tudatot és türelmet is tanulhatsz!Ráadásul a séta és a friss levegő a lehető legjobb mind a kettőtökre nézve!

Tényleg nem beteg hanem áldott állapotban vagy és ez jó!Élvezd és ne aggódj minden hülyeségen!

Sok egészséget és boldog babavárást kívánok neked!

2012. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én direkt örülök, hogy van kutyánk, így ha lusta vagyok is muszáj levinni sétáltatni.

A napi sétákból min. 2 az enyém, mert a férjem sokat dolgozik.


Ha egészséges a baba, nem árt, ha meg beteg, így is-úgy is elmenne...de kívánom, hogy legyen rendben minden!


Amúgy a kiskutyák persze húznak ilyenkor, de nem akkora erővel, hogy árthatna és az első perctől kezdve el kell kezdeni őket idomítani.

Nektek még fontosabb, mert nem hiszem, hogy azt szeretnéd, hogy nagyobb korában is húzzon úgy, hogy másik kezedben a kisbabád van, vagy a babakocsival együtt ránt el.


Nekünk staffordunk van, hihetetlen erővel rendelkezik, ha nem lenne megnevelve kész rémálom lenne a séta, így viszont már alig várom a közös babás kutyasétáltatásokat.

Az már más kérdés, hogy biztos lesz 1-2 paraanya aki hisztirohamot fog kapni, ha a csemetéje felé megyünk a jámbor, de nagy kutyával....szegény gyerekeik...

2012. ápr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
10 hónapos, de kb akkora a súlya mint nekem, 50-60 kg,és a tágabb családban van, nem nekem és a férjemnek,hanem a szülőknél, így nem mindig találkozok vele
2012. ápr. 1. 08:15
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok!

Hát akkor miért te sétáltatod?

Hát ne haragudj de ennyi esze van a családodnak,hogy egy 60 kilós kutyát egy terhes nővel sétáltatnak?

Istenem....

Ne sétáltasd!Ott a férjed vagy apósod vagy mit tudom én ki!

2012. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy ha oda figyelsz én nem hasból tartod vissza akkor szerintem nem árthat!

6-os voltam!

2012. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!