Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kutyasétáltatás terhesség...

Kutyasétáltatás terhesség alatt szabad?

Figyelt kérdés
Van egy kölyökkutya a családban, de nem tudom, hogy sétáltathatom-e, mert néha elkezd húzni,még az elején vagyok, ez árthat?
2012. márc. 31. 23:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján inkább ne (bár nem olvastam végig mindent), főleg ha ilyen nagy súlyú és nem tudsz neki parancsolni. Én egyszer jártam úgy terhesen, hogy csak fogtam a pórázt, kutya meglátott valamit, és neki indult, de mivel rendesen fogtam a pórázt elrántott, majdnem a hasamra estem, mivel a lábam előtt pont kiállt valami a földből.
2012. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem egy 5hónapos kiskutyám van és sajna rettentően húz és rángat. Alig tudom visszatartani pedig kicsi. Én nem sétáltatom. Tegnap is 2 x500mg magnézium kellett,mert görcsölök.. Nem érdemes játszani ezzel.
2012. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Talán meg kellene nevelni a kutyát :)
2012. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Vicces tenyleg. Az elejen mindenki cinikusan, mindenttudoan valaszolgatott, a vegere kiderult, hogymegsem nekik lett igazuk.

Nem csoda, hogy nem szereted ezt az oldalt. ezek utan meg dontsd el, mi a hasznos es mi nem. Ha csak az elso harom valsz jott volna, akkor siman huzatod magad egy 60 kilos kutyaval....

2012. ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Utolsó!

Van igazság abban amit írsz!De a kérdés hiányossága szerinted mit vet fel az emberben!Hogy hogy lehet ilyen butaságot kérdezni!

A kölyökkutya szóból nekem ne haragudj de nem egy 60 kilós rombológép jut eszembe,mint gondolom másnak sem!

Szépen kifejtve fel kell tenni a kérdést és sokkal másabb hangvételű és tartalmú válaszok érkeznek!

Nézd meg miután kiderült hogy miről is van szó,teljesen más válaszok születtek!

Nem feltétlenül csak az oldallal van baj,hanem a hiányos kérdésekkel is!

2012. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

Egy 10 hónapos kutya már nem kölyök! Főleg nem 50 kg-mal :)

Ne sétáltasd addig amíg nincs megnevelve.

2012. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%

Na igen, már az elején úgy kellett volna megfogalmazni a kérdést, hogy minden infó benne legyen. Ha azt mondom, hogy kölyökkutya, akkor senki nem egy 50-60 kilós állatra fog gondolni, hanem egy apró kutyusra.

Bár szerintem a kérdező már alapból eldöntötte, hogy nem akarja sétáltatni a kutyát, mert túl nagy és erős, így viszont nem értem, miért tette fel a kérdést.

2012. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

15-os, igen, egyetertek veled. :-) de szerintem akkor sem szep, ha valaki gunyosan valaszol barmilyen bugyuta kerdesre is, hisz a kerdezonek fontos lehet.

En pl. egyszer megkerdeztem, hogy a lefejt anyatejet a hutoben taroltam es masnap vettem eszre, hogy egy sajt megpeneszedett mellete. Kerdeztem, hogy odaadjam-e a babamnak. Hat kb. olyan valaszok erkeztek, hogy komolyan ez-e a legnagyobb gondom. Nekem se esett jol.

2012. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a kismama akinek a staffordja van.


Mivel kiegészítetted a kérdésed egyéb információkkal, így már azt mondom, hogy ne vidd el a kutyát sétálni.


Ha egy 10 hónapos kutya még mindig ennyire húz, ott nevelési hibáról van szó és mivel nem a te kutyád, egyáltalán nem állapotosan kellene elkezdeni tanítgatni, nevelni, ami mellesleg nem is a te feladatod, hanem a gondatlan gazdiké.

Gondolj bele mi lenne, ha meglátna egy másik kutyát és elrántana...


Amúgy kíváncsi vagyok mi ez? Masztif, vagy bernáthegyi??

2012. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Komolyan, még egy ilyen nemzet nincs, mint ez a magyar. A kutya nem neveletlen, csak mivel kölyök, és 9-10 hónaposan, még igen is kölyökkutya, szeretne a többi kutyussal barátkozni, így ha meglát egy máik kutyát húz.

És valóban, úgy tettem fel a kérdést, hogy én már nagyjából tudtam, hogy nem fogom sétáltatni, csak mással, de azért érdekelt, ki mit szól, tapasztalat van-e.Ez az oldal sztem esettanulmánynak is elmenne, milyen reakciót vált ki az emberből.

Labrador-németjuhász kutya

A normális válaszokat továbbra is köszönöm

2012. ápr. 4. 07:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!