Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmehetek úgy az orvoshoz,...

Elmehetek úgy az orvoshoz, hogy pecsételő vérzésem van, hol kevesebb, hol több?!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy elmehetek-e így ma az orvoshoz, mert már 10 napja késik, de tegnap óta pecsételő vérzésem van eléggé sötét, hol kevesebb jön hol pedig több. Nem tudom, hogy így megfog-e vizsgálni?! Előre is köszönöm.

2012. máj. 30. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmehetsz, de érdemes lenne tesztelned előtte, hogy elmondhasd neki, várandós vagy-e vagy sem!
2012. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csináltam egyet már egyet a nemvárt után 2 nappal, de az negatív lett!! Úgyhogy nem tudom, hogy az vagyok-e vagy sem. Ezt szeretném megtudni.
2012. máj. 30. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Minél előbb csinálj egy tesztet mert ha babás vagy, ilyenkor azonnal orvoshoz kell fordulni!
2012. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, látom már csináltál. Ha mindkét teszt negatív lett akkor valószínűleg nem vagy terhes, de ha nem bízol benne, akkor csinálj most egyet.
2012. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak egyet csináltam még. Lehet később volt peteérésem. Köszönöm a válaszokat. Akkor elmegyek ma az orvoshoz.
2012. máj. 30. 11:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy másikat is, hisz annak már 8 napja, ha jól gondolom! Azóta lehet ki is mutatja a várandóság tényét!
2012. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából már 2 éve várunk a babára. És a tesztekben sajnos mindig csalódtam. Hátha most, hogy orvoshoz megyek más lesz az eredmény!!!
2012. máj. 30. 11:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemvárt után 2 nappal teszteltem negatívat én is.7nappal utána már pozitív lett.Én csinálnék egyet,mielőtt elindulok,ha babás vagy akkor kimutatja most is.Remélem nem lesz nagy baj.
2012. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most már nem igazán mondanám pecsételő vérzésnek. Inkább kezd menstruációra hajazni. Inkább nem megyek orvoshoz. Szerintem ha két évig nem jött a baba, nem hiszem pont most lennék. Azért köszönöm.
2012. máj. 30. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!