Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki megnyugtatna?

Valaki megnyugtatna?

Figyelt kérdés
Ma kell mennem 12. heti ultrahangra és azt hallottam, hogy a vetélés úgy is bekövetkezhet, hogy nem veszi észre a kismama csak az uh-on. Én nagyon félek, de szedek vitamint, sok gyümölcsöt eszek, kímélem magam, terhességi tüneteim közül csak a gyenge has fájásom vaN de csak ritkán. De nagyon féélek! Írnátok tapasztalatokat,tüneteket?
2009. júl. 20. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Ne csiálj magadnak pánikot, a terhesség egy természetes folyamat. Vetélés nem következik be ok nélkül, csak akkor, ha vagy te, vagy a baba nincs rendben. A 12 hét körül már nem sok spontán vetélés van, és azt azért észre lehet venni, mivel minden esetben vérzéssel jár.

Járj rendesen terhesgondozásra és élvezd a babavárást, ez lehet az egyik legszebb élmény az életedben, ne rontsd el fölösleges szorongással. (Egy négy gyerekes anyuka)

2009. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyet tudok neked írni. Itt ne olvasgass. Vegyél újságot meg könyvet, abban nincsenek szörnyűségek. Egyél jókat és egészségeseket, sétálj nagyokat, szeresd a párod, beszélj a babádhoz. Ami elkerülhetetlen, azt nem tudod kivédeni, de ne vonzd magadhoz a rosszat. Minden rendben lesz, erre gondolj. Ha megint babás leszek, tuti nem jövök erre az oldalra, mert csak frászt kap az ember.

Szóval csak pozitívan, minden okés lesz.

Boldog babavárást! :)

2009. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

jaj, nemá'! miért lenne bármi baja?! Inkább annak örülj, hogy néhány órán belül láthatod a monitoron a kisbabádat, kérj képet, ahelyett hogy ilyen butaságokon töröd a fejed! Menj sminkelni!!!! :)

22 hetes + 20 hós

2009. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miért kell rögtön a legrosszabbra gondolni? Ha nincs semmi problémád, biztos minden rendben van. Nyugi, ne tunigold magad, gondolj arra, hogy nem sokára kiderül mekkora a picurod! Nekem 12 hetesen már 5 cm-es volt. Hatalmasak már ebben a korban. :) Kitartás, még nagyon sok izgalommal fog telni a következő "pár" hónap. Boldog babavárást.

32 h km

2009. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,mindig megfogadom,hogy nem jövök ide de valahogy mindig itt kötök ki!
2009. júl. 20. 07:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
07:56-os vagyok. Az izgalom szót jó értelemben gondoltam. Majd mindig várod a következő uh-ot, vizsgálatot, vajon mekkorát nőtt az én babókám stb...?
2009. júl. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Elsőnek. Nem minden esetben jár vérzéssel. Nekem 11 hetesen halt el a babám,és észre sem vettem,nem is véreztem.
2009. júl. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Utolsónak:

Jól megnyugtattad!

2009. júl. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Pedig már kezdtem megnyugodni,na mindegy elterelem valamivel a gondolatomat!

Köszi a vigasztalást!

2009. júl. 20. 08:10
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

úgysem tudjátok megnyugtatni, és az sem megoldás, ha elhallgatjátok előle az igazságot. Igen, kedves kérdező, sajnos van ilyen, nem mindig jár vérzéssel a vetélés. Többet inkább nem írok.


Nem mindig azért tesz fel itt kérdést az ember, hogy azt hallja, amit hallani akar, hanem, hogy valós tényeket halljon. Ezért még nem kell lehurrogni az embert.

2009. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!