Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. hetes vagyok, és még nincs...

7. hetes vagyok, és még nincs hányingerem se hányás. Már nem is lesz? Megusztam?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne vedd biztosra, nekem a 8. hét után jelentkezett, addig semmi bajom nem volt. :)

Egy barátnőmnek pedig csak 15. hét után de ő szegény aztán végigszenvedte az egészet.

Azért remélem neked szerencséd lesz.

Kitartás!

2009. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ohh :( Már kezdtem örülni... Hát azért még reménykedek ;)

Köszi

2009. júl. 20. 14:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a 8-9. héten jelentkezett a hányinger, addig semmi bajom nem volt. Szóval sajnos még nem biztos, de azért drukkolok:)
2009. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont amikor 7 hetes voltam arra gondoltam, hogy nem is vagyok terhes, az egvilagon semmi gondom nem volt. Aztan egyik naprol a masikra 8 hetesen minden megvaltozott. Most lassan 9 hetes vagyok es reggeltol estig rosszul vagyok, semmit nem birok megenni a ropin kivul. Persze kivanom neked, hogy tunetmentes heteid legyenek de meg ne eld bele magad. :)
2009. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát köszi lányok, mostmár minden reményemet elvesztettem! :D
2009. júl. 20. 15:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetesen kezdődött, én is reménykedtem, hogy nem is lesz. Tévedtem. :-) A 16. hétig "szenvedtem" a reggeli rosszullétekkel. Addig soha életemben nem örültem a hányásoknak, és miután elkezdődött, mindig vártam, hogy rosszul legyek, mert tudtam, hogy akkor minden rendben van odabent. :-)
2009. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Hát, nekem az első 17 hét teljes mértékben tünetmentes volt. Se hányás, se émelygés, se megnövekedett étvágy... De aztán olyan érzékeny lett a gyomrom, hogy 7 napból min. 4-t végig kínlódtam. Migrén, gyomorégés, hányás, mindez a nagyon durva "fajtából". Aztán pár nap szünet és megint...:( De rájöttem, hogy hogyan segíthetek magamon, és kb 22-23 hetes koromra megszűnt minden, és azóta újra szuperül érzem magam:) Remélem, hogy megúszod a rosszul léteket és panaszmentes terhességet kívánok!

29 hetes pocis

2009. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Hogyan segítettél magadon? Hátha nekem is szükségem lesz rá...
2009. júl. 20. 16:41
 9/12 anonim ***** válasza:

"Utolsó válaszoló" vagyok:)

Hát, nekem az segített, hogy kiiktattam minden kaját, ami panaszt okozott. Pl. magyaros kaják, rántott dolgok, paprika, paradicsom stb ... Meg szedtem homeopátiás golyócskát, és Salvus vizet ittam. Azóta annyira helyre jöttem, hogy már bármit ehetek, nincs belőle rosszullét. De ha netán mégis ég a gyomrom, vagy picit is érzem, hogy valami nem oké, akkor iszom egy kis Salvus vizet így elkerülöm a komolyabb problémát:) De mindenkinek magának kell kitapasztalni, hogy mi okozza a gondokat, aztán már könnyű kiküszöbölni!

Remélem segítettem!

2009. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de mi az a Salvus víz?
2009. júl. 20. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!