Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy beszéljem le erről a...

Hogy beszéljem le erről a barátnőmet?!

Figyelt kérdés

Érett felnőtt nő, de "bolond", eszeveszetten szerelmes pasijába, mindent megtesz/megtenne érte, az meg közölte vele a hét elején, h el fog költözni, mert van vkije.

A barátnőm, ahelyett h maga dobná ki a cuccait (megérdemelné egyébként) most azt tervezi, h eléáll, és bejelenti, h terhes lett Tőle...Hogy "megfogja". Tudja, h a srác szülei régóta unokát akarnának, a barátnőmet már leendő menyüknek tekintik. Szóval ők 100%osn hatnának "élete szerelmére".Azt reméli, ha srác belátja h ők ketten az ideális pár, és ebben segíthet ez a dolog. 3 hónaposan meg majd véletlen "elvetél", de addigra elkezdi szervezni az esküvőjüket.....

Persze nem terhes, de már szerzett valahonnan terhes tesztet is (Ne kérdezzétek honnan, elintézte).

Aki azt mondaná ebbe ne avatkozzak bele, ne is válaszoljon, mert bele KELL avatkoznom!

Nagyon pipa vagyok, h iylen buta!!!


2012. szept. 27. 15:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a csajt kezelni kell!
2012. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerzett tesztet, tud szerezni pl képet is.De uh leletet hogyan szerez? Vagy ha be akar menni vele apuka uh-ra? Mit csinál.

Próbáld meg lebeszélni!

2012. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy akkora ízléstelen átverés lenne a barátnőd részéről,hogy szerintem a fiúban örökre összetörne a bizalom felé mikor kiderül.. másrészről mondd el neki, hogy egy vetélést nem lehet eljátszani, mert komoly lelki sebeket okoz, amit nem lehet megjátszani (tapasztalatból tudom). Másrészről én nem kenném az ördögöt a falra.. mert ez az! Remélem sikerül szót értened vele.
2012. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

azért sok részleten lebukhat....

uh képen az illető neve is szerepel-----

ovosi vizsgáltra apuka is bemehet....


meg attól ő fog menstruálni, akkor mit mond majd ha a pasi szexet akar?....



próbáld meg elmondani neki mennyi mindenen elbukhat!!! és hogy ez gusztustalan, nem hozzá méltó húzás!

2012. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de a barátnőd szerintem túl sok szappanoperát néz!Azt hiszi h azért mert a sorozatokban ez beválik akkor nála is sikerülni fog?Szerintem ilyen nincs.Ez nem úgy működik!Én is csak azt tudom írni amit az előzők.Úgyis elbukna valahol.Ezt nem lehet eljátszani.Próbáld meg neki elmagyarázni hogy ha lebukik(már pedig le fog), akkor azzal csak még nagyobb sz..ba kerül.Ráadásul szerintem kezelésre lenne szüksége.
2012. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a sráccal beszélnék, hogy legyen résen. Vagy elmondanám, hogy a csaja mire készül. Igazából, ha ekkora barom a barátnőd, akkor meg is érdemelné, hogy a srác ott hagyja a p.csába! Gyerekkel magához akarja láncolni a pasit, aki már menni akar. Hányás az egész! Ezért nem nézek szappanoperákat! Megérdemelné, komolyan mondom, hogy egyedül maradjon!
2012. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Először is magyarázd el a barátnődnek hogy terhességet színlelni hatalmas nagy hiba.

Kár, hogy ennyire "gyerekésszel" rendelkezik hogy ezt nem fogja fel. Megkockáztatom hogy az én 12 éves lányomnak több esze van mint a barátnődnek.


Abba belegondolt-e valamelyikőtök hogy nem ok nélkül hagyta el a lányt?

Teljesen mindegy hogy van-e valakije vagy sem, ha a szerelem elmúlik akkor elmúlik. És azt erőszakkal sem lehet kikövetelni újra.

Terhességet hazudva meg pláne nem!


Arra gondolt-e valamelyikőtök is hogy a srác majd el akar menni a kötelező vizsgálatra, amit 0. vizsgálatnak hívnak és ott uh-on megnézik hogy életképes és minden rendben van-e a picivel???

Vagy netán arra hogy kézzel-lábbal fog hadakozni az ellen hogy neki nem kell gyerek és menjenek elvetetni?

A srác majd ott fog szembesülni hogy: hát ja.. nincs is itt baby... Hát elég megalázó!


Vagy arra gondolt-e a barátnőd hogy egyáltalán milyen tünetekkel jár egy vetélés és mit kell eljátszania??? Mert hogy arra mérget vehet hogy az anyós jelölt és a család ( ha már annyira odavan egy unokáért) azonnal beviszi a kórházba a csajt ilyen tüneteket látva ( merthogy tudod van olyan hogy nem ürül ki rendesen a szervezet és akkor kaparni is kell) és majd ott szembesülnek a bazi nagy valósággal.

Egy vetélés nem játék, sok egészségügyi kockázatot is rejt. Nem intézhető el egy: " jaj képzeld elment a baba" mondattal.


Örök életre elássa magát a barátnőd mert ez ki fog derülni előbb-utóbb. És nem csak a fiú és a családja fog tőle elfordulni, hanem minden ismerőse.

2012. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, h ennyien írtatok!! Ezekből ma összeírtam pár indokot, majd elhívtam a barátnőmet , leültem vele.

Eleinte hadakozott, h de így-de úgy, meg majd...Mondtam neki, nincs majd, nincs uh lelet, nincs baba, ha meg bemegy veled, máris elbuktad a maradék reményt is rá, h visszamegy esetleg hozzád.

Összeomlott szegény a 2 órás beszélgetés után, de legalább letett erről a baromságról....Belátta, h magát is megalázná ezzel az egésszel. Majd továbbiakat meglátjuk, most "szerelmi bánata" van, felfogta h elhagyta a srác, és hogy semmivel sem kötheti magához.....

Mégegyszer köszi a tippeket!!

2012. szept. 28. 14:54
 19/19 anonim ***** válasza:

Végre!

Ügyi vagy! :D

2012. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!