Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a csomó?

Mi lehet ez a csomó?

Figyelt kérdés

A hüvelybemenetnél, közvetlenül alul a gát részen ma fürdésnél találtam egy pici csomót (kifelé dudorodik,mint egy nagyon pici golyó olyan), mi lehet ez szerintetek?

36hkm



2012. nov. 5. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg zsírmirigy?Vagy hogy is hívják pontosan....no nem jut eszembe.Eredetileg pattanás csak nem tud rendesen megérni és emiatt betokosodik.Ki lehet simán nyomni, vagy ha nem akkor kivágják.Óvatosan próbáld megmozgatni.Ha fix és nem mozdul, akkor mutasd meg dokinak.Ha mozdul akkor kilehet nyomni.Rajtam állandóan kijönnek.3-t kivágattam , de nem volt vele gond a szövettan szerint (automatikusan küldik) a többit ki lehetett nyomni.

Majd írj!

2012. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így leírás alapján bartholin-mirigy gyulladás v. ciszta lehet. Mutasd meg orvosnak.
2012. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Faggyú ciszta, eszembe jutott.

Első voltam.

2012. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a pocimtól már nem nagyon férek hozzá, tükörből épp hogy látom, párom nézte meg jobban! Csütörtökön megyek dokihoz, mutatom majd neki, aztán írok mindenképp! Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 6. 12:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom múlik a csomó, már alig érzem, látszik!
2012. nov. 7. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!