Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi baja lehet a pocaklakómnak,...

Mi baja lehet a pocaklakómnak, ha nagyon fáradt, kimerült vagyok?

Figyelt kérdés

Dolgozok, mert kell a munka, délutáni másodállásom van, mert kell a pénz a babakelengyére. Az éjjel is későn feküdtem le, reggel szint rossuzl voltam a felkeléstől. Fáradt és kimerült vagyok, de erőt ad, hogy mindent a kisbabámért csinálok. Attól, hogy én fáradt vagyok, neki lehet valami baja? Érzi ezt, vagy micsoda? Eszek rendesen, mindent megkap, amire szüksége van. Míg én dolgozok, ő annyit alhat odabent, amennyi jólesik neki.


24 hetes vagyok


2009. okt. 2. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lehet, csak vigyázz magadra, nehogy valami baleset érjen a nagy kimerültségben.
2009. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én megértelek, hogy dolgoznod kell.. én is a 7. hónapig doliztam, de viszonylag könnyű volt a melóm, és voltak olyan rendesek a főnökeim , hogy külön részben dolgozhattam (számítógéppel)....de hogy másodállás?? ahogy írod, a picidnek nem lesz baja, csak ha te túlhajtod magad , azt ő is megérzi ám!! Ti két lélek vagytok egy testben -jelenleg.Nem okoskodni szeretnék, de muszáj az a másodállás? Illetve vannak nagyon jó és olcsó babarucik pl. turiban , vagy ismik útján. Mi is úgy kaptunk egy csomót, a babakocsitól kedzve a kiságyig potom pénzért.

2009. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vigyázz magadra, és próbálj meg minél többet pihenni!!!
2009. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat és az aggódásokat is (főleg másodiknak)

Igen, muszáj a másodállás, mert nem elég, hogy kell a babakelengye meg a kisruha, kiságy, de a házunk még olyan állapotban volt, hogy jelen helyzetben nem tud egy babát kiszolgálni. Kályhát kell rakni, mert a mostanival nem merek nekimenni a télnek, még nincs fürdőszobánk, ergó, mosógépünk sem, és a saját ágyunkat is muszáj kicseréljük, mert régi és nem jó (ideiglenesen matracon alszunk). És ezek közül egyik sem könnyű dolog. A babaruhák meg a babakelngye az olcsóbbik része az egésznek. Nagyon várjuk a picit, de nagyon rosszkor jött szegénykém, szóval naggyon csúnyán meg kell húzni a gatyaszíjat. A párom szintén gürizik, de a vállalkozása a válság alatt sok adósságot felhalmozott, amiket muszáj kifizetni, így nekünk alig marad valami. És a kályharakás nagyon sok pénzbe kerül! Ja, és még téli tüzelőt sem vettünk!


Szóval nagyon rossz helyzetben vagyunk. Különben a munkahelyemen kész szanatóriumban vagyok, alig dolgozok valamit, a főnököm nagyon rendes, de akkor is le kell dolgozni 9 órától, ha nem is a 8 órát 5-ig, de a 7 órát 4-ig jó, ha ott ülök. A párom szinte minden nap jön értem és visz haza kocsival (elég messze lakok a munkahelytől), be is vásárol, ha kell, de otthon a házimunkában alig tud valamit segíteni.


Mindegy, csak a mai nap ne essek le a székről, holnap reggel addig alszok, míg ki nem vet az ágy.

2009. okt. 2. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden elismerésem a Tiéd!

Megértem,hogy nehéz helyzetben vagytok,de azért tényleg ne vidd túlzásba!Vigyázz magatokra nagyon,pihenj,amikor csak tudsz,a házimunka megvár,vagy esetleg nem tudna legalább abban besegíteni valaki?(barátok,szülők,ilyesmi...)

CSodálom hogy ennyi energiád van!Én örülök ha egy órán keresztül szünet nélkül tudok csinálni valamit,hihetetlenül fáradékony vagyok,rengeteget kell pihennem...Mondjuk nem is dolgozok már régóta...


Kitartás,és csak óvatosan!!!


29 hetes kismama

2009. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igyekszem. Ha fáradt vagyok, előszedegetem a már meglévő kis kelengyét, teszem-veszem egy darabig, és azonnal újra erőm lesz a munkához.
2009. okt. 2. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!