Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a szülés...

Lehetséges hogy a szülés közeledik? Tudatlan vagyok és nemtudom mit tegyek.34 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Tegnap este 20:30 óta fáj a pocim mensisen,ami mára elmúlt csak az időközönkénti hasfájdalmak maradtak meg ami keményedéssel jár.Ezek összehúzódások?Tudom nem lehet monitor elől megmondani és valószínű nemsokára a dokimmal is fogok beszélni.De mégis leírnátok milyenek az összehúzódások?Lehet hogy csak jóslók?De akkor az már elmúlt volna tegnap este óta nem?Amúgy próbáltam a melegfűrdőt és a magnét is de eddig nem használt :-(((!

Előre is köszi!


2009. okt. 3. 14:53
1 2
 11/14 nini24 ***** válasza:

szia!

Mi történt veletek? remélem minden rendben volt! :)

31+5 heteske

2010. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azóta már biztosan megszült:) Én is válaszoltam erre a kérdésere "39 hetes km "voltam, és már 9 hónapos a babám:)
2010. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 nini24 ***** válasza:
Igen, azt sejtettem, hogy megszült... Csak hogy mikor, időben, vagy 34 hetesen!
2010. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Köszi az érdeklődést.Hát igazából akkor nem történt semmi vagyis nem szültem meg.Végül 40+6 hétre szültem.Már azt hittem soha nem fogok megszülni.Jóslók volta,teljesen zárt voltam.Meg is vizsgált de minden rendben volt.

Amúgy igaz valóban hogy az igazi fájásokat azt megéreztem.Úgy indult a szülésem hogy csordogált éjjel a magzatvíz de mire összekészülődtünk már fájásaim is voltak.Egyből 6,5 és 4 percesek.Igazából nem viselt meg annyira szülés (hála az égnek),és most már várjuk a tesót is.És veletek mi a helyzet?Milyen volt a szülés?

2010. júl. 26. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!