Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány éves kortól csinálják...

Hány éves kortól csinálják meg a petevezeték elkötését? Én 28 éves vagyok két gyermek édesanyja és valószínü nem akarunk többet. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó régen, úgy 10 éve volt egy barátnőm, aki meg akarta csinálni, de nem engedték neki az orvosok, azt mondták 3 gyerek kell hozzá, és 35 év fölött. Most nem tudom, hogy van.

De szerintem fiatal vagy még nagyon, még bármi lehet. Én még nem csinálnám meg a helyedben. Nem akarok semmi rosszat neked, de lehet hogy még el fogsz válni, találsz egy újabb pasit, akibe úgy belezúgsz, hogy 33 évesen szülni akarsz neki.

2009. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 35 év felett, vagy min. 1 szülés után csinálják.
2009. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 26 éves vagyok, áprilisban született császárral a második gyermekem és megkérdezték műtét közbe, hogy elkössenek-e. Szóval szerintem megcsinálják.
2009. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem már nem lehet több gyerekem, 2 van, és egy nagy hasi műtétem. tehát 3 vágás van a hasamon. de csak 35 év felett csinálják meg és elég hosszadalmas az engedélyeztetése.
2009. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább védekezzetek másképpen, még nem tudhatod, hogy mit hoz az élet, fiatal vagy. Gondolok arra, hogy ne adj Isten úgy hozná a sors, hogy másik párod lesz valamiért, nem tudhatod, és ő is babát szeretne tőled stb.
2009. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sógornőm most járt utána.3gyermek vagy 35év felett csinálják meg az elkötést. Védekezz spirállal, az nem túl drága és 5évig véd.
2009. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2006 óta egy új törvény értelmében minden 18. életévét betöltött személynek megcsinálják az elkötést, csak egy kicsit hosszadalmas mert ki kell tölteni egy kérvényt, majd az életkortól függően 3 vagy 6 hónap múlva ezt a szándékot még egyszer meg kell erősíteni és utána csinálják meg, kivéve ha amúgy is lenne egy hasi műtét időközben. Azért tudom mert én ezt most csináltam végig. Nekem is megcsinálták most a 2. gyerkőc után és még "csak" 33 éves vagyok. Te tudod, a te döntésed hogy szeretnél-e még valaha gyereket. Én azért csináltattam meg mert azt mondtam, hogy én senkinek sem szülnék még egy gyereket még ha elválnék és újra szerelmes lennék akkor sem. Ezt gondold át és dönts a belátásod szerint.
2009. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. okt. 8. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!