Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már ketten is szóvá tették,...

Már ketten is szóvá tették, hogy miért akarom én a gyerekorvos által írt kezdőcsomagot használni, ezzel akarok spórolni?

Figyelt kérdés

Pedig sokat nem fogok tudni spórolni vele mert alig kerül így kevesebbe.

Na most mondjátok meg...hogy kérdezhetnek ilyet???

Méghogy ezen spórolni...gondolom az orvos csak tudja mi jó a babának én meg még nem igazán és ezért is bízom benne, nem?

Hát eléggé felbosszantottam magam.


2009. okt. 6. 10:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne aggaszd magad.


A kisfiam pár héttel elmúlt 1 éves, és a mai napig a gyógyszertári, orvos által felírt dolgokat használjuk. Nem azért, mert allergiás vagy érzékeny a bőre, hanem azért, mert kezdettől fogva nagyon bevált, olcsó, és miért adjak ki ötszörös meg tízszeres árat az illatanyagokkal, meg színezőanyagokkal, meg nem tudom milyen anyagokkal telepakolt drága sz@rokárt???


Lezs még éppen elég dolog, amit meg kell venned, ha csak a spórolás miatt használod, már akkor is megérte! Nem beszélve a többi előnyéről.


Én még egy darabig biztosan ezekkel is fogom kenni a gyereket. Az orvos még nem kifogásolta, hogy mit akarok már egy évesen ezekkel, úgyhogy nyilván nem én vagyok az egyetlen ilyen anyuka. Aki meg kifogásolja, nyilván egy felvágós álszent. Szó nélkül nevess a képükbe, és felejtsd is el azon nyomban őket.

2009. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,akkor úgy látom nem vagyok egyedül azzal,hogy a doki csak jobban tudja.
2009. okt. 6. 18:03
 13/14 anonim válasza:
Bocsi az off-ért, de amúgy tényleg mennyibe kerül a gyógyszertári első csomag kb.?
2009. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2009. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!