Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November elejére kiirt mamák...

November elejére kiirt mamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon jól vagyok leszámítva az éjszakai nem alvást,a medencecsont fájdalmat és a türelmetlenséget:),már alig várom hogy láthassam,hogy megöleljem.November 10-re vagyok kiírva de az előzmények miatt császár lesz október utolsó vagy november első hetében. És te?
2009. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nov. 11-re vagyok kiírva,de már vannak jóslóim és fájdogál is a pocim.Remélem még kibírunk legalább 2 hetet.A doki megvizsgált és megrövidült de zárt a méhszájam.Sokat kell pihiznem azt is mondta.

És ti hogy vagytok?

2009. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia én nov.10.-re vagyok kiírva,már nagyon nehezen viselem,pedig nem vagyok egy nyavajgós fajta.Lehet az is gond ,hogy szaladgálok a 1,5 évesem után.A derekam a hátam majd le szakad,má a rosseb esz meg.Hát így vagyunk.Ja nyitva is vagyok már 2110-re nem emelgethetném a lányomat de még a bicóba nem tud felmászni kénytelen vagyok felemelni,ha megyünk valahová.Pihennem is kellene de nincs türelmem feküdni a semmibe.Ez a pihenés ha itt ülök a gép előtt veletek.
2009. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nov. 5-re vagyok kiírva, de mint az egyik hozzászólót engem is min. 2 héttel hamarabb fognak császározni. De lehet még ettől is hamarabb érkezik, mert 2 héttel nagyobbak az uh méretei az átlagosnál. Hát én nem bánnám, ha hónap végéig bent maradna még, bármit megtennék érte akkor már csak 38 hetes lenne és nem aggódnék. És te mikorra vagy kiírva? Hogy bírod/bírjátok ezt a változatos, frontokkal teli időjárást? Nektek vannak már jóslóitok?
2009. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és az lemaradt, hogy az alvás nagyon nem jó már sehogysem, fáj a szeméremcsontom minden egyes mozdulatnál, ülni nem tudok, mert a kicsinek valószínű nem kényelmes és olyat rúg hogy könny csordul a szememből. De akkor is inkább maradjon még 2 hétet odabent az a biztos.
2009. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nov.1re vagyok kiírva. Már 2222-re nyitva vagyok de nincs jóslóm. Egész nap rohangászok a 2 évesem után, cserébe borzasztóan vizesedek.

Én nem bánnám ha megszülnék nemsokára, úgyis nagyobbnak mérték a babát.

Bár tudom mikor kint lesz, akkor meg még nehezebb lesz 2 gyerekkel.

2009. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hellokäk! November 2re vagyok kiirva es igazibol semmi bajom... Leszämitva, hogy el kene ülnöm a valagamon, mert a picur mär nagyon lent van. De nekem sajna nem megy ez az üljünk el a hätsonkon dolog. Ma reggel otA oränkent jön egy nagyobb fäjäs, hät meglätjuk... :o) Csak ez a plussz 11 kilo... bähhh.... 60 kilo vagyok mär :os ...
2009. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13.17es vagyok újra. Én azt várom mikor jön egy jó kis hidegfront végre, mert itt momentán 26-27 fok van...érdekes így okt.eleje-közepe felé
2009. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én november 15-re vagyok kiírva, de nehezen bírom már...nyűgös vagyok!!Állandóan fáj a szeméremcsontom,61 kg-ról indultam-most vagyok 78 :(

Vizesedni kezdtem-sómentes diétán vagyok és beparáztattak terhességi mérgezéssel...elvagyok keseredve...

2009. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nov .6ra vok kiírva egész jól érzem magam ,jövőhéten megyek az első nstre!egy picit vizesedem főleg reggel van az arcom megduzzadva!engem csak 30 HETESEN NÉZTEK AKKOR 2100 VOLTAM de a doki nem mondta hogy ez rossz lenne !A babám átlagos 34 hetesen 2400 gr körüli volt!csak a mozgás okoz némi nehézséget főleg ha le kell hajolni valamiért vagy a zokniz kell felhúzni ilyesmik....jó egészséget mindenkinek kellemes babavárást!!4
2009. okt. 7. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!