Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad mézet enni terhesen?

Szabad mézet enni terhesen?

Figyelt kérdés

[link]


Itt azt olvasom nem szabad, ráadásul én kéz alatti házi mézet fogyasztok ami persze még veszélyesebb. Ugyan akkor inkább ezt eszem mint a boltit, elegem van a sok tilalomból, az én magzatkám házi sajtból és füstölt kolbászból és némi csirke májból van. Annyira nehéz eldöntenem jogosak e az ételekre vonatkozó tilalmak vagy csak ez is olyan, hogy "ha ki megyek az utcára akár el is üthet egy autó, de ha itthon maradok rám dőlhet a ház." Persze lehet bajom a csirkemájtól, nyers hústól, mosatlan gyümölcstől, de 10.000 esetből 1 kismamának okoz gondot.

16hkm



2013. máj. 31. 08:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mentek a zöld kezek. Igazából kíváncsi voltam mások mit gondolnak ezekről a tilalmakról mert én már nagyon unom őket. Nem is igazán foglalkozok vele, de így meg is győztetek, hogy nem is kell. Persze nyers hústerméket nem eszek vagy ami kiszámíthatatlan eredetű, de a saját kolbászunkat, sajtunkat továbbra is enni fogom. A mézet is olyantól kapom akitől évek óta szóval attól sem félek.
2013. máj. 31. 17:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Regen nem volt semmire tiltas sot orvosok sem voltak akik vizsgaljanak ultrahangal stb megis egeszseges gyerekek szulettek
2017. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!