Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A teszt biztosan kimutatja a...

A teszt biztosan kimutatja a terheséget? Illetve ha nem terheség mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Általában 28napos ciklusaim vannak,most már 35 nap eltelt az elözö ota.tegnap csináltam tesztet negativ lett.Utolso menses első napja:Április 30.

Esetleg hormonzavar miatt lehet?

3 gyermek édesanyja.

Ui:Minden alkalommal védekeztünk a férjemmel.


2013. jún. 2. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mar a tesztnek ki kellett volna mutatnia ha baba van a dologban (nekem 9 nap keses utan lett csak pozitiv. A doki szerint kesobb fogant a baba). Reggel elso vizeletbol csinalj meg egy tesztet es kerj idopontot a nogyogyaszodtol. Ha terhesseg, ha nem feltelnenul ki kell vizsgaltatnod magad (ez az en tanacsom). Remelhetoleg semmi komoly. Csak nyugodj meg.
2013. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor lehet negatív terhesen, ha kevesebb a terhességi hormonod, mint amit jelez a teszt. Van akinek csak 9 hetesen pozitív.


De szerintem valami változás van a testedben. Majd kiderül.

2013. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!