Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baja a babónak?

Ugye nem lesz baja a babónak?

Figyelt kérdés

tudom h felelőtlenség volt de a párom vett Sombersby-t h meg kostólja én is meg kostóltam az üveg feléig le ittam.

árthattam a babónak vele? ugye nem

5 hetes vagyok


2013. júl. 8. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, 6 hétig nem hatnak rá a külső hatások.
2013. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam köszönöm a választ :)
2013. júl. 8. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem hatnak! A lényeg az hogy azt tedd ahogy érzed, szeretetteljesen és a babára figyelve. Amúgy meg nem árthatott meg neki, később sem árt egy jó minőségű 1 deci bor pl. Szóval ne aggódj, a rossz minőségű étel károsabb manapság mint 1 kis pohár bor vagy sör. Ettől még nem lesz baja a babónak.
2013. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)


Nagyon figyelek rá az első babám, csak meg ilyetén mert olvastam h ha vki alkoholt iszik még ha pár kortyöt is akkor el is mehet a baba, szóval csak ezért kérdeztem

2013. júl. 9. 00:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok nő 4-6 hetesen még nem is tudja, hogy terhes és egy egy át italozott éjszakát még megengednek maguknak, és teljesen egészséges apróságuk lesz. Nem lesz baja, ha baja lesz akkor nem csak ettől, akkor előbb utóbb így is úgy is elment volna. Azt mondják heti 1 alkalommal 1dl jó vörös bor, vagy 1dl sör nem árt. Hát nem tudom én inkább nem innék, de ezt minden anyukának magának kell eldönteni. És tény az is, hogy rossz minőségű ételekkel valóban több kárt lehet okozni. Ajánlom, hogy szedj Folsavat az jót tesz az idegrendszernek (alkohol nem) is, és biztos nem lesz baja. Viszont legközelebb már ennek tükrében igyál, hogy az alkohol azért nem annyira jótékony hatású a babaára.
2013. júl. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

semmi baj nem történt :)

később külön ajánlják pl. a vörösbort, keményedésre, és van, aki néha alkoholos sört iszik (2%-osat), még sincs baja. nem mondom, az utóbbival nem feltétlenül értek egyet.

5 hetesen sokan nem is tudják, hogy babát várnak, buliznak, isznak, cigiznek, és nem lesz semmi baj mégsem!

2013. júl. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választotokat.

Én már több éve nem élek a káros szenvedélyeknek, 3 éve nem bulizok és több mint egy éve nem dohányzom.

2013. júl. 9. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!