Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem értik meg a férfiak...

Miért nem értik meg a férfiak a problémáinkat?

Figyelt kérdés
Reggel 6kor kel a gyerek, reggeli ki a játszótérre, ott játszás vele, aztán ebéd könyörgés a délutáni alvásért ami néha nem jön össze pl ma sem, annyira lefáraszt néha szegény fiam, hogy nagyon. 30. hétben vagyok a lányommal és bizony nagyon eltudok fáradni így délutánra, és erre mit kapok??? Nem csináltam egész nap semmit :) és nem érti meg hogy nehezen mozgok, lassabb vagyok a lábaim be vannak dagadva, stb. Tisztelet a kivétel, de ha férfiak viselnék ugyan ezt az egészet akkor ők belehalnának szerintem!

2013. aug. 13. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
igazad van,
2013. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Az én anyám, előtte nagyanyám stb dolgozott, vezette a háztartást és nevelte a gyerekeket. Te mit tudsz felmutatni? Neveled a gyereket és elfáradsz, hűűha... Tényleg nem csinálsz semmit.
2013. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk fogalmazhattál volna úgy, hogy a te férjed nem érti meg a te problémáidat. Az én férjem pl. nem ilyen és ő is férfi.
2013. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

2. Válaszoló! Szépen cseszd meg magad! :)


Kedves kérdező!

Abszolút igazad van! Igaz én az első kislányommal vagyok terhes, de marhára elfáradok!

34hkm

2013. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Kettes, vagy nincs gyereked, vagy férfi vagy, az is a rosszabbik fajtából. Mert, ha anya lennél, akkor nem írnál ilyen badarságot.
2013. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
52%
Úgyan az mint nálunk csak nekem tán kicsit rosszabb én egy 2 éves kisfiúval egy 3 éves kislánnyal vagyok itthon tudom mennyire fársztó most 33 hetes vagyok , én is megkaptam hogy mibe fáradok ki itthon ... szted ? Kitartás , együtt érezek veled :)
2013. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Azért mert ők nem várnak babát, és nincsenek a helyünkben. Így nem is tudhassák min megy egy terhes nő keresztül. Az én férjem is tud tapló lenni. De hiába, az élet pasik nélkül nem lenne igazi.
2013. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Tudom ez nem fog tetszeni, mert nem veled értek egyet, de rosszul választottál férjet. Párom megfürdette az 1 és 3 éves gyereket, lefektette Őket aludni és éppen most mosogat, hogy én tudjak pihenni. Nem kell általánosítani mert a Te férjed olyan amilyen.
2013. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Én anyummal vagyok igy. Pedig ő igazán tudhatná, hogy milyen terhesnek lenni, 3 gyermeket szült. Sokszor megkérdi,hogy miben fáradok el. A férjem ott kényeztet ahol tud.

26+4hkm

2013. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én nem vagyok terhes,nem is voltam még soha(nincs gyerekem), viszont teljesen igazad van. Szerintem ha pl. este alváshoz készülődtök(vagy amikor ráértek és nincs a közelbe gyerek, nyugalom van) mond meg a párodnak, hogy komolyan szeretnél vele beszélgetni.. és ekkor mond meg neki, hogy azért amit te csinálsz egész nap "kicsit" több a semminél. Meséld el neki, hogy milyen nehéz is és mond neki, hogy képzelje magát a helyedbe. Én a mondandóm végén még azt is megkérdezném, hogy még mindig úgy gondolja e , hogy semmit nem csinálok.
2013. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!