Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem értik meg a férfiak...

Miért nem értik meg a férfiak a problémáinkat?

Figyelt kérdés
Reggel 6kor kel a gyerek, reggeli ki a játszótérre, ott játszás vele, aztán ebéd könyörgés a délutáni alvásért ami néha nem jön össze pl ma sem, annyira lefáraszt néha szegény fiam, hogy nagyon. 30. hétben vagyok a lányommal és bizony nagyon eltudok fáradni így délutánra, és erre mit kapok??? Nem csináltam egész nap semmit :) és nem érti meg hogy nehezen mozgok, lassabb vagyok a lábaim be vannak dagadva, stb. Tisztelet a kivétel, de ha férfiak viselnék ugyan ezt az egészet akkor ők belehalnának szerintem!

2013. aug. 13. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is a te férjeddel van a baj.

Én még csak terhes vagyok, és nyugis laza munkám van, de teljesen lefáraszt maga a terhesség.

Mégis nagyon megértő, segít mindenben, és nem cseszeget.

A mi kapcsolatunk az elejétől egyenrangú.

Mindketten pénzt keresünk dolgozunk, az otthoni teendőkből is mindketten kivesszük a részünket.


Soha nem vártam el hogy port töröljön, vagy vasaljon, mert ezeket utálja, de fel tudja emelni a porszívót, el tud mosogatni, rendet tud tenni.

Szerencsére én a szüleimtől is ezt a példát láttam.

21. században élünk, nem vagyunk házi cselédek, se robotok.. bizony sok olyan gyermek van aki mellett egyszerűen nem lehet pihenni.


Én csodállak hogy 30 hetesen, 40 fokban , egy másik kisgyerekkel, egyáltalán még élsz!!


Egyszer 1 hétig, tényleg ne csinálj semmit!!!! SEMMIT. ne moss, ne főzz, ne vasalj, ne rakj rendet.

És akkor megmutathatod a férjednek, hogy na most nem csináltál SEMMIT. Komolyan, hagyd szaladni a lakást.

2013. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó!!


Elég kivitelezhetetlen az "ötleted":D

Egy kisgyermek mellett ne főzzön/takarítson stb?

Nyugodj meg kedvesem, ez nem így megy, max a mesében:D

2013. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Bele írtam, hogy tisztelet a kivételnek.

2 fél éves gyerek mellett nem lehet megtenni, hogy nem csinálsz semmit. Reggeli ebéd vacsora játszás takarítasz amikor alszik, meg főzöl, meg mosol,

de sokszor a hormonok miatt és a súly miatt hatalmasra dagadnak a bokáim, és elfáradok, és nehezebben megy minden.

Az én férjem is sok mindent megcsinál berakja a mosást, kitereget gyereket fürdet, vagy etet, de néha olyan bután reagál dolgokra.

2013. aug. 14. 20:13
 14/14 anonim ***** válasza:

Én voltam a 8 -as. Bocsi nem akartalak megbántani, csak felhúztam magam mert egész nap teper a párom, hogy én nekem semmit ne kelljen tennem és akkor pont belebotlok egy ilyen kérdésbe :)

Ha csak néha ilyen a párod és amúgy szokott segíteni akkor lehet, hogy nálad is csak a hormonok játszanak és jobban megbántódsz. Próbáld megbeszélni vele, hogy mennyire elfáradsz és jól esne, ha egy kicsit együtt érezne veled.

Most már nincs sok hátra ki kell bírni. Bár nekem anno mindenki azt mondta, hogy örüljek míg a hasamba van mert addig tudom hol van. :) hát valóban mikor megszületett a második azt sem tudtam, merre szakadjak. Persze hogy mindig egyszerre voltak éhesek :) Egyiket szoptattam a másikat etettem kanállal. :)

Sok sikert!

2013. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!