Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek január végi...

Szerintetek január végi babának érdemes venni bundazsákot?

Figyelt kérdés

Mindenképp használtat vennék,tehát azért nem lenne hatalmas összeg.

Köszi


2013. szept. 10. 09:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy érdemes.

azért még márciusban is lehet mínusz..

2013. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
persze, én is vennék.
2013. szept. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Miért, télen ki sem akarod vinni? Ha te is kibírod télikabát nélkül, akkor ne vegyél :D
2013. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

persze az is lényeges hogy

bentre,.vagy kintre? :)

2013. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Én is január végén, vagy február elején szülök és mindenképpen veszünk neki. Gondolj bele abba, mekkora hó volt még idén márciusban is :)
2013. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Hasznaltan sem olcsobb sokkal...legalabbis ezt tapasztalom.(Neztem pl a vateran is, turiban is)

En januar kozepen szulok es azt tanacsoltak, hogy vegyek nagyobb bundazsakot ami hatha meg evvegere is jo lesz.

Meg nem vettuk meg, de fogunk mert hazahozni a korhazbol is abba erdemes es azert szeretnem majd kivinni a levegore is amint lehet.

Lattam olyan bundazsakot is ami kesobb kiskabatta alakithato :-) az is nagyon tetszett.

Szerintem a biztonsag kedveert vegyel Te is...mivel ki tudja mit tartogat a marcius (iden is meglepett) aztan a neten eltudod adni ha szuksegtelenne valt.

2013. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Milyen bundazsákra gondolsz ?

Én egy overált vettem február végi babámnak.

Abban volt ha komentünk, és egy pólyává hajtogatható vastag plédben.

2013. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szinte alig van különbség árban az új és a használt között. Én olyat vennék, vagyis nekünk olyan volt, ami később overállá alakítható, de addig bundazsák. Szerintem nagyon praktikus. :)
2013. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Néhányan úgy válaszolnak,mintha másban nem is lehetne téli babát kivinni. Gondolom van olyan,akinek nincs pénze megvenni. Csak kiváncsi voltam,hogy nem-e pénzkidobás.

Nincs tapasztalatom ez ügyben,nyílván azért tettem fel a kérdést.

A többieknek köszönöm a hasznos választ.

2013. szept. 10. 09:38
 10/25 anonim ***** válasza:
persze, hogy érdemes :) én is használtat vennék, nem tudom, ti merre laktok, a környékemen óriási a különbség árban új és használt között
2013. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!