Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek január végi...

Szerintetek január végi babának érdemes venni bundazsákot?

Figyelt kérdés

Mindenképp használtat vennék,tehát azért nem lenne hatalmas összeg.

Köszi


2013. szept. 10. 09:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem tudom, hogy hol vettetek párszász forintért, én amit szívesen ráadnék nem sokkal volt kevesebb, mint az új, így inkább újat veszek! Persze lehet olcsón venni, de azt én nem adnám rá a babámra. Én is az újszerűeket nézem mindig!
2013. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes, mert akkor vannak az igazán nagyon fagyok. Egyébként nagyon drága, 15-20 ezer forintba kerülnek minimum. Én úgy döntöttem, hogy használtat fogok venni!
2013. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Teljesen újszerűt vettem meg 450 Ft-ért. Ráadásul márkásat. 1 Ft-ért volt feltéve Vaterára és ennyi lett a licit vége. Kb 10 alkalommal volt a kisgyereken előttünk. Senki nem mondta meg róla, hogy használt. Nem volt foltos, bolyhos, kopott. Annyi volt a hibája, hogy egy patent hiányzott róla. Nekem 450 Ft-ot megért. Sokszor a 2000.-Ft-os turkálós ruhát sem veszem meg, mert annyira ócska, hogy sosem adnám a gyerekre. Sokszor nincs összefüggésben az ár a minőséggel. Akár felfelé-akár lefelé nézzük. Márkás ruhákat én is szoktam eladni Vaterán. Mindig 1 Ft-ról hirdetem minimálár nélkül. Volt, hogy valamit 600 Ft-ért vittek val, volt amit 8000 FT-ért. Ki lehet fogni a jó vételeket:))
2013. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdés, hogy érdemes e venni, nem az, hogy 5000-ért vegyen e vagy 1000-ért !!!Én a vaterán vettem már 300 Ft-ért is 9 db-os csomagot, mert 1 Ft-ról indult és nem volt más jelentkező rajtam kívül, úgyhogy hát így.
2013. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én december végén szültem, kaptunk kölcsön, rettentő hasznos volt, mert rengeteget voltunk levegőn. Amikor egy éves volt, a brendonban vettünk magunknak újat (nagyobbat), olyat, aminek lecipzározható a lába és a cipő résznél belül is orkánanyag. Ez is baromi hasznos volt, mert már járkált télen, de nem sokat, babakocsiztunk is (mondjuk a játszótérig és vissza), viszont így nem sarazta, latyakozta össze belül a bundazsákot. Most én is január végén szülök, akkora jön a kistesó, új beruházás így már nem kell, ezek nekem nagyon beváltak :)
2013. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!