Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek január végi...

Szerintetek január végi babának érdemes venni bundazsákot?

Figyelt kérdés

Mindenképp használtat vennék,tehát azért nem lenne hatalmas összeg.

Köszi


2013. szept. 10. 09:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Olyan bundazsákot vettem, ami a derékban szétkapcsolható és később kiskabátként is lehet használni, ugyanakkor a zsák részén van elöl-hátul egy lyuk, amin keresztül be tudom kötni autósülésbe, babahordozóba. Nem 56-os méretet vettem, hanem 74-est mert így talán jövő télen is tudjuk használni valamennyit. Nem tudom, miért mondjátok, hogy szinte alig van különbség árban a használt és az új között.... Én Vaterán vettem 450 FT-ért használtan!!!!! Újólag néztem több boltban is és ott a legolcsóbb is 4.000.-Ft volt.
2013. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%
Bocsi, eddig nem értettem a kérdést sem igazán, de ezek szerint a pénz miatt kérdezted... így, hogy már arra sincs pénz, hogy bundazsákja legyen... mi lesz később... bár nem az én dolgom.
2013. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Érdemes venni, mivel januárban hideg van, levegőre, sétálni is fogtok menni.

Olyat vegyél ami később is jó lesz, átalakítható

Ilyesmire gondoltam, de meg kell nézni, hogy egy évesen is jó lesz-e a méret.

[link]

2013. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Te jó ég! Nem azt írtam,hogy nekem nincs pénzem a babára,hanem azt,hogy biztos nincs mindenkinek,mert nem egy olcsó dolog,mégis felnő az a pici. Ezt csak azért vetettem fel,mert akkora üzlet van a gyerekekben,hogy sok felesleges holmit rá akarnak sózni az anyukákra. Szegények meg szarul érzik magukat,ha valamit nem tudnak megvenni. Csak kiváncsi voltam,hogy érdemes-e,vagy csak pénzkidobás. Az első fiam nyári,így ilyen gondom nem volt.

Az anyagiak miatt ne aggódj,mert szerencsére nagyon is jól élünk :D

2013. szept. 10. 10:12
 15/25 A kérdező kommentje:
A babakocsiba alulra érdemes venni ilyen bundás bélést?
2013. szept. 10. 10:14
 16/25 anonim ***** válasza:
Most vettem használtan párszáz forintért. A facebookon van egy csomó zárt csoport, amihez csatlakoztam, ilyen eladó, vagy elcserélendő használt baba ruhák.. stb, szép ruhák, olcsón, keress te is ilyen oldalt. Vateráról is szoktam vásárolni, de ez mondjuk jóval olcsóbb.
2013. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

En sem a vateran sem a turiban nem talaltam megfelelo bundazsakot.

Bar lehet hogy en csak az ujszerueket neztem.

Turiban 1500ert volt kopott es bolyhos...ami nem tetszett.

Nyilvan penztarca es igeny fuggo...hisz lattam azert 15-20ezerert is de azt tulzasnak tartom.

Vateran 5-6ezer forintert talaltam olyat amit szivesen raadnek a picire..hasznaltan is.

De mivel 7-8ezer forintert talaltam pl a Brendonban es a Tegelben is igy inkabb ujat veszek es titkon remenykedem a karacsony elotti learazasokban ;-)

Kedves kerdezo en 74es meretut veszek igy hatha jo lesz a kovetkezo telre, szerintem csinald hasonloan ..tutira kitudjatok majd hasznalni, legalabbis en ebben bizom.(ez csak egy tanacs, magambol kiindulva)

Addigis jo babavarast :-).

2013. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ja a babakocsi aljara en jo vastag pledet gondoltam..a bundazsakkal szerintem eleg...
2013. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Bundás bélést nem érdemes szerintem venni a babakocsiba. Én egy nagy plédet hajtottam bele és teljesen jó szolgálatot tett. Eleve a baba alatt így több réteg pléd volt és amíg picike, a pléd egy részét rá is tudod hajtani a babára. Így teljesen jól be van bugyolálva, persze a bundazsák vagy kabát, vastag nadrággal kell a pléd alá is.
2013. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az én lányom augusztusi volt és vettem neki! 2011-ben született, de még idén télen is használtuk neki! Jól jött az a szánkózásnál! :D
2013. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!