Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon megvédi a magzatvíz és...

Vajon megvédi a magzatvíz és a méh izomzata?

Figyelt kérdés
10 hetes kismami vagyok.Van egy 1,5 éves nagylányom is,aki véletlen,de gyakran ráugrik,beleüt,belefejel,stb. a pocimba.Igyekszem vigyázni,de kivédhetetlen.Lehet valami baja ettől a picikének?Vagy megvédi a magzatvíz?
2009. nov. 4. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerinted hányan vagyunk még így? Lányom 17 hós, én 23 hetes vagyok, és a legújabb szokása, hogy gyipacizik a hasamon... pelenkázás még nem telt el úgy, hogy ne rugta volna meg a hasam, mellem, és nem tudom semmilyen módszerel leszoktatni róla...

Félünk, de ez van, túléljük és reméljük nem lesz baj.)

2009. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Úgy képzeld el az anyaméhet meg a magzatvizet, benne a babával, mintha egy nejlonzacskóba beletennél egy halacskát, vizet öntenél rá és összetekernéd a nejlont. Ha nem is túl szorosan, de úgy hogy szép kis gömb legyen belőle. Ha elkezded "ütögetni", meg "nyomogatni" ezt a kis gömböt, a halacska ugyanolyan békésen úszkál tovább, nem érzékel belőle semmit. Azért próbálj arra vigyázni, hogy túl gyakran ne történjen meg, mert hosszabb vagy nagyobb erőhatásra azért lehet probléma. Próbáld elkerülni, hogy ütögesse meg hogy belefeleljen)

2009. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szóval értelmesebben: próbáld elkerülni, hogy belefejeljen vagy ütögesse! :D
2009. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 22 hó különbség van és nagyon szépen meg tudtam magyarázni a nagyfiamnak, hogy kisbaba van a pociban, tehát tudja, hogy vigyázni kell. nézegeti képen, könyvben, vettem neki egy babát, megmutattam, hogyan kell gondozni. ma már csak simogatja, és reggel este segít bekenni a hasam, tudja, hogy ha megrúg, vagy üt, akkor nagyon mérges vagyok és az apja is...szóval szépen megértette, jövő hét kedden van a programozott császár és már most kiabál ba a pociba, hogy: "tesó gyere gyorsam"
2009. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. nov. 11. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!