Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek totál zárt a méhszája,...

Akinek totál zárt a méhszája, annál is segít mondjuk a lépcsőzés, guggolás, szex vagy akár a homeos bogyó?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok egyéb praktikákat, ha tudtok!
2009. nov. 5. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Olvastam itt hasonló kérdéseket és a szexet írták legtöbben közben a mell és mellbimbó erősebb de még kellemes izgatása, ja meg a sperma szülés inditó hatásait, meg a guggolást. Sok sikert

2009. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, mert nekem is zárt a méhszájam, pedig már csak 1 hetem van hátra, nem szeretném túlhordani. Nekem a lépcsőzést javasolták, a homeos golyócskákat meg szedem a 36.héttől a málnalevél teával együtt, de hogy hat-e, az a jövő zenéje!
2009. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én 39+3.hétre szültem egy vasárnapi napon délelőtt. Előtte pénteken voltam orvosnál, aki azt mondta, hogy zárt vagyok, még van bő egy hetem hátra. Én mondtam, hogy nem, ezen a hétvégén megszülök :) (teljesen 100%-ig biztos voltam benne, egyszerűen éreztem)

Nem volt semmi előjelem, egyszer csak jöttek hajnalban a fájások, és már mentünk is szülni.


Egyébként én végig tornáztam, az utolsó napig, az utolsó hónapban már csak lépcsőn jártam fel-le (kilencediken lakunk), de ezt nem a szülés beindítása miatt, hanem mert jól esett a mozgás. Mi végig szexeltünk. 36.héttől ittam a málnalevél teát.

Még azt olvastam, hogy a kinin szülésindító hatású, lehet inni sok tonikot :) A fahéjnak is lehet ilyen hatása, esetleg falj be valami jó fahéjas kaját :)

2009. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én málnalevél teát ittam és be is indult a tágulás, majd a szülés. Nem derült ki, hogy a tea használt-e, vagy spontán, de a tea finom!

2009. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!