Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetne beindítani a...

Hogyan lehetne beindítani a szülést? Már nem bírom.

Figyelt kérdés
Igaz még van egy hetem,de már annyira fáj mindenem,hogy sírni tudnék.Nincs valami jó tipp amitől esetleg beindulna? Szex kizárva, apa nem hajlandó. :)
2009. nov. 5. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a lépcsőzés ill. az erős fűszerek is beindítják.
2009. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

forró vízben fürdeni

lépcsőzni

gyalogolni

tonikot inni

fahéjat enni

tornázni

guggolni

apát rábeszélni egy jó szexre

...

2009. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem akar kijönni, nem fog.:) Én mindent megpróbáltam...
2009. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Veled érzek de nagyon erősen.Nekünk is már csak 6 nap van hátra,de úgyérzem soha nem fog eljönni az idő.

Ráadásul tegnap megvizsgált a dokim és közölte hogy még egy hét az tuti,de ő többet jósol.Na akkor lombozódtam le de rendesen.

2009. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, a szex.
2009. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az előzőek, és hozzátenném az ananászt, amiben prosztaglandin, illetve ahhoz hasonló vegyület található, ami mind a szüléskor, mind a szoptatásnál szerepet játszik, sajnos állítólag irtó sokat meg kéne enni, hogy hasson.

De a lépcsőzéssel vigyázz, mert stresszt okozhat a babának, és belekakilhat a magzatvízbe, veszélybe kerülhet, engem erre figyelmeztettek előkészítőn. Én viszont órákig jártam a várost az utolsó napokban, attól nem lett baj, csak 4 napot késett a kicsim.


Viszont nem akarlak lelombozni, de sajnos valójában csak a természet hat, vagy az orvos...de próbálkozni lehet... :)

2009. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy válaszban olvastam a forró vizet! AZT NEM SZABAD!!!

Lepényleválást okozhat, amely a baba és a Te életedet is veszélybe sodorja.


Lépcsőzés... Hát nem tudom. Eleve a 3. szinten lakunk, naponta többször lépcsőzök a kisfiammal és a 8. héttől nyitva vagyok. Még nem indult be a szülés sem, pedig én is túllennék rajta.


Sex... apa nálunk sem akarja:)


Bábakoktél... keress rá a neten. Sokan esküsznek rá:)

2009. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Torna nem jött be,tonikot utálom,mi is a 3.emeleten lakunk így lépcsőzöm eleget,dehát hiába,szexre nem bírom rávenni a férjemet,fürödtem is,de nem forróban,csak jó melegben,a bábakoktéltól meg félek egy kicsit,nehogy több kárt csináljon mint hasznot.Úgyhogy sztem marad a türelem. :)
2009. nov. 5. 17:59
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes...más mit megtenne, hogy minél tovább "bennt tartsa a babát".... elhiszem, hogy nagyon nehéz, de szerintem nem kéne ilyen módon beleavatkozni a természet rendjébe..örüljetek, hogy még a helyén van a baba...neki ki kell várnia a 40 hetet, ne sürgessétek! Fölösleges kockázatot vállaltok a mindenféle praktikákkal...gondoljatok azokra a kismamákra, akik hónapokig fekszenek, hogy legalább a hetedik hónapig kihúzzák...Nem hiába 9 hónap a terhesség...ez önzés.
2009. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én úgy tudom, sem a FORRÓ fürdő, sem a lépcsőzés nem segít (ráadásul az előbbi veszélyes is lehet a vérbőség-okozás miatt). Én betöltött 41 hetesen szültem, az utolsó 4 hétben lehúzott redőny, lenémított telefon...mondtam akkor: én megalkottam a szülés előtti depresszió fogalmát. Mi szexeltünk, mégsem segített. Végül azt mondtam, ha újra terhes lennék, ismét azt szeretném, hogy maradjon bent még egy hetet, mert én úgy gondolom, az csak használt neki. Még érettebb lesz. A kicsim nem sárgult be, szépen szopott, nem volt beteg, rendben voltak a szűrővizsgálatok, nem volt légzésproblémánk. Szerintem amiatt is, mert tovább volt bennem. Ne sürgesd, hagyd, hogy Ő döntse el, mikor jön. Gondolj arra, hogy ezt az érzést nem fogod érezni (nem a rosszra, hanem a másállapotra gondolok)ezzel a pindurral soha többet. Használd ki!

Kitartás és ügyes legyél?

2009. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!