Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetne beindítani a...

Hogyan lehetne beindítani a szülést? Már nem bírom.

Figyelt kérdés
Igaz még van egy hetem,de már annyira fáj mindenem,hogy sírni tudnék.Nincs valami jó tipp amitől esetleg beindulna? Szex kizárva, apa nem hajlandó. :)
2009. nov. 5. 16:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én több mint egy hetet húztam rá egy több mint 4 kg-os babával a hasmban. Képzelheted.... Rémes volt a vége. Mindent kipróbáltunk amit már itt leírtak, plusz én végignyaltam a lakást 41 hetesen elejétől a végéig, rámtört a takaríthatnék. :)) A lányomat ez mind nem érdekelte. Ott maradt amíg ő, illetve a végén már az orvos jónak látta!

Kitartás, már nem sok van.

2009. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs még babám, csak 15 hetes vagyok, de a védőnőm(aki írtó jó fej!)szokta mondani: "beszéld meg a babával." Te is kipróbálhatod, ennek nincs negativ hatása.:)
2009. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszra szavazok én is: beszélgess a babáddal erről! Eleinte én is hülyének éreztem magam emiatt, de működik, lehet velük már most komunikálni. És valójában a baba kezd el egy bizonyos hormont termelni amikor már érett a születéshez-ez indítja be majd nálad a folyamatot. Hiszen tudod, neki is fájni fog, neki is fel kell rá készülnie. Kitartást,bár ngyon is megértelek, mert én sem szeretném túlhordani őt, na meg kíváncsi is vgyok rá nagyon. Türelem és beszélgess vele!
2009. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!