Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mas is van igy? Mert nekem...

Mas is van igy? Mert nekem egyre nehezebb.

Figyelt kérdés

18 hetes terhes vagyok a masodik babankal az elsonel semmit nem ereztem egesz terhesseg alatt.Most viszont egyre nehezzebb nem birok semmit felemelni a foldrol,nem birok lehajolni mert nyomom a hasam es utanna faj,vagy ha delelott fozok mosok takaritok utanna egyszeruen allig birok menni ugy faj a hasam.Csak akkor nem faj ha egesz nap vigyazok hogy ne eroltessem magam es egyaltalan ne hajoljak le.A lanyom nem birom egyaltalan felemelni.

Vagy ha elmegyek wc-re akkor nem merem eroltetni mert ugy erzem hogy kinyomom a gyereket tudom ez butasagnak tunik de sajnos igy van.Nem gorcsol hanem olyan tompan de allandoan faj neha erosebben akkor lefekszem es picit elmullik majd ha csinalok valamit akkor ujra elojon.Mondtam az orvosnak egyszer mar o csak azt mondta vigyazzak es pihenjek de akkor meg nem fajt enyi napon keresztul.Nem tudom egyszeruen hogy mitol lehet


2009. nov. 6. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy mitől lehet, de semmiképp ne erőltesd és ne takaríts, moss, főzz fél napokat! Minden terhesség más, neked úgy néz ki ez a második nehezebb, mint az első és több pihenést igényel. Az orvosnak mindenképp szólj, hogy most már többet és hosszabb ideig fáj a hasad!
2009. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
magne b6, napi 3X 2 és jobb lesz
2009. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a Mg jutott eszembe, hogy szedsz-e eleget.

Mi most várjuk az első babánkat, hát nem könnyű a terhességem az elejétől, úgyhogy már meg is beszéltük, hogy így nem lesz második babánk, nem tudnám ellátni úgymond a feladataimat, ha a következő terhességem is ilyen lenne. Szerencsés vagy akkor az elsővel, hogy ilyen könnyű volt.

Pihenj többet és a Mg-ra kérdezz rá a dokinál, hogy mennyit szedj, hátha többet javasol.

2009. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!