Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok kólát inni?

Szoktatok kólát inni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egészséges, de néha, főleg ha nagyon erős a hányingerem akkor nagyon jól esik. Ugye ezzel nem ártok a babának?

13h


2009. nov. 7. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
első terhességem alatt abszolút mellőztem a szénsavasat.most már néha én is megkívánok egy két korty kólát...mondjuk én ha tehetem megvárom,míg kicsit kevesebb lesz benne a bubi :-)
2009. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészségetekre! Gondolom nem napi szinten iszol 3 litert, hanem alkalmanként egy pohárnyit. Hidegen, apró kortyokban biztos, hogy jó ilyen esetben. Hidegen, kikavarva belőle a szénsavat, kanállal itatva a fiamnak hatásos volt hányás ellen.(Tudom gyereknek nem adunk kólát, de ha az a tét, hogy kórház vagy nem kórház akkor az elveket egy kis időre sutba lehet dobni)
2009. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes vagyok vacsihoz este szoktam inni 2 pohárral.
2009. nov. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább néha (1-2 alkalommal 1 héten) energiaitallal "bűnözök", a watt naturát szoktam inni, abban minimális koffein van. Terhesség előtt napi 2-őt ittam a normál koffeines fajtából.
2009. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a kólát, de terhesség előtt is és most van hogy megkívánom. Olyankor nem egy pohár, hanem 3 is lemegy. Szerintem ezzel nem ártunk a babának. Én se nem kávézom, se nem teázom.
2009. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A terhességem előtt nagyon szerettem a kólát, napi két pohárral biztos megittam. Most azonban egyáltalán nem kívánom, a szénsav sem esik jól, ég tőle a gyomrom. Hányinger ellen sem használt sajnos. :-(


De ha neked jólesik, akkor mértékkel iható. Napi egy-két pohár nem ártalmas.

2009. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nemrég volt vagy 3 napom, amikor nagyon sokat dolgoztam és már rosszul voltam a kávétól. Akkor nagyon sok kólát ittam. Most megint nem kívánom, de van, hogy lecsúszik 1-2 pohár
2009. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én a 7. héten voltam először védőnőnél,és akkor már kezdődteka hányingerek,azt mondta a védőnő ha szeretem a kólát,nyugodtan igyam,hidegen,apró kortyokat.és utána még nem egyszer mondta,hogy nyugodtan lehet inni.tehát én a terhesség elött is sokat ittam.és alatta se mellőztem és semmi problémám,ha nem kívánom,nem iszom.és még a védőnő azt mondta,amit megkívánok egyem meg,mert rzt a szervezet kívánja meg és a szervezet tudja mire van szüksége neked és a babának.tehát szerintem nyugodtan,bármit,csak ne mértéktelen módon.Egészségedre!:)
2009. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
soha, tele van katrannyal es koffeinnal, miert mergeznem a gyerekem?
2009. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

utolsó válaszadó! Miért lenne méreg a babának? Elhiszed hogy aki városban lakik,több szmoggal és füsttel mérgezi a magzatát,mint az aki megiszik egy pohár kólát ha megkívánja??

Igyál-egyél nyugodtan,amit megkívánsz,ami nem jó neki,mint például az alkohol,cigaretta... azt magától jelzi azzal,hogy émelyegsz már a gondolatától is.

Boldog babavárást és ne nélkülözz,nem beteg vagy csak egy boldog kismama

2009. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!